reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jakiej firmy kupiliście monitor oddechu? Ja cały czas się zastanawiam czy przenośny czy na stałe?

Używanego angelcare ac300,
Starszy model ale nie zbyt skomplikowany w obsłudze. Nie wiem jak babysense bo się zastanawiałam nad tym i nad tym, ale padło na angelcare. Testowalam jak działa na podstawie włożonego kokona w łóżeczko i jest czuły ( czułość musialam ustawić na max bo mam bardzo gruby materac w łóżeczku)
 
reklama
Wszedł temat o zwierzętach i na forum cisza 😅 Jak sobota minęła Wam? Jakie plany na niedzielę? 😊
Ja wczoraj to odpoczywałam cały dzień, narzeczony wysprzątał całe mieszkanko i nawet podłogi umył 😍❤️ Popołudniu graliśmy sobie w gry na kompie i laptopie a wieczorem oglądaliśmy Dirty Dancing 2 😁 W czwartek naszła mnie ochota i oglądałam pierwsza część, którą kocham 🥰
A dzisiaj w planach znów odpoczynek 😅 Co jak co ale chce wytrzymać jeszcze 4 tyg by utrzymać małą i nie chce ryzykować.
Jutro ginekolog, więc dziś czas na golenie! 😅 I mój facet zaproponował, że może to zrobić 😮 boje się tego, ale wierzę, że mi krzywdy nie zrobi 😂
Dzisiaj mój Mężuś spakował walizkę no miał już strasznego stracha i śniły mu się glupoty😂
Tłumaczyłam mu oczywiście co jest co pajacyki, kaftaniki itd
Niestety wyszło nam że na jedną się nie spakujemy mamy tam być 5 dni we trójkę 😜.
W nocy mieliśmy takiego stracha ze hej dostałam drgawek + ciśnienie 150/94 + bieg do łazienki koszmarek nie spaliśmy do 4 nad ranem więc odsypialiśmy do 11 😂. Na szczęście okazało się że mieliśmy za niska temp w sypialni 19 stopni i mój organizm tak zareagował już się baliśmy że to rzucawka 🥶 (oczywiście lekarz mi nie podziękuję bo o 1 nad ranem go budziliśmy) ale co tam nie mam wyrzutów 😜.
A teraz nudzimy się zajadjac szarlotkę zdrowa bez cukru😉
 
Dzisiaj mój Mężuś spakował walizkę no miał już strasznego stracha i śniły mu się glupoty😂
Tłumaczyłam mu oczywiście co jest co pajacyki, kaftaniki itd
Niestety wyszło nam że na jedną się nie spakujemy mamy tam być 5 dni we trójkę 😜.
W nocy mieliśmy takiego stracha ze hej dostałam drgawek + ciśnienie 150/94 + bieg do łazienki koszmarek nie spaliśmy do 4 nad ranem więc odsypialiśmy do 11 😂. Na szczęście okazało się że mieliśmy za niska temp w sypialni 19 stopni i mój organizm tak zareagował już się baliśmy że to rzucawka 🥶 (oczywiście lekarz mi nie podziękuję bo o 1 nad ranem go budziliśmy) ale co tam nie mam wyrzutów 😜.
A teraz nudzimy się zajadjac szarlotkę zdrowa bez cukru😉
No to niezłego stresa zaliczyliście w nocy! Ale i mi się w nocy zdarza potworna telepka, której nie mogę uspokoić, wtedy męża budzę i mnie musi długo przytulać, z każdej strony, a ja się tylko przekręcam 😁🤣🤣
Z tą rzucawką to słabo, ja miałam przy przyjęciu do szpitala do porodu z Dobrusią stwierdzony stan przedrzucawkowy. 220x110 ciśnienie, za wysoka kreatynina, pielęgniarka na izbie przyjęć zbladła i od razu dostałam straszną ilość dopegytu, lekarka (zresztą ta, do której teraz chodzę) mnie opieprzyła, czemu tak późno się zgłaszam i że powinnam 2 tygodnie wcześniej... potem mi powiedziała, że nie mnie powinna opieprzyć a mojego lekarza, a moja ówczesna lekarka w ogóle olała temat...
 
No to niezłego stresa zaliczyliście w nocy! Ale i mi się w nocy zdarza potworna telepka, której nie mogę uspokoić, wtedy męża budzę i mnie musi długo przytulać, z każdej strony, a ja się tylko przekręcam 😁🤣🤣
Z tą rzucawką to słabo, ja miałam przy przyjęciu do szpitala do porodu z Dobrusią stwierdzony stan przedrzucawkowy. 220x110 ciśnienie, za wysoka kreatynina, pielęgniarka na izbie przyjęć zbladła i od razu dostałam straszną ilość dopegytu, lekarka (zresztą ta, do której teraz chodzę) mnie opieprzyła, czemu tak późno się zgłaszam i że powinnam 2 tygodnie wcześniej... potem mi powiedziała, że nie mnie powinna opieprzyć a mojego lekarza, a moja ówczesna lekarka w ogóle olała temat...

Masakra, dobrze ze sie wszystko wtedy pomyślnie skończyło. I dobrze bo opieprz to lekarz powinien zgarnąć za olewanie. Czasami właśnie wkurzające to jest jak lekarze mają w ...

A jeżeli chodzi o nocki ja się budzę mokra jakby ktoś mnie zlał z wiadra i to codziennie, tak się makabrycznej poce i gorąco mi ( gdzie przed ciążą zmarzluch ze mnie byl) wiem ze hormony robią swoje.
 
Ja mam termin tak jak Ty, ale poprane i poprasowane już mam dawno, od połowy stycznia 😁 I już mam spokój z tym, teraz tylko zostało spakować się, bo za niedługo połowa lutego, a mała może będzie chciała wyjść 2 tyg wcześniej, na początku marca więc muszę być przygotowana 😁
Rany to ja od jutra piorę i prasuje.
Mało tego moi rodzice w Polsce mają część rzeczy, mimo tych obostrzeń będą musieli mi przywieść w lutym te rzeczy do Berlina, jakby co to połowy rzeczy nie mam, więc moja mała musi siedzieć jeszczs do cc w brzuszku🤷‍♀️
 
reklama
Masakra, dobrze ze sie wszystko wtedy pomyślnie skończyło. I dobrze bo opieprz to lekarz powinien zgarnąć za olewanie. Czasami właśnie wkurzające to jest jak lekarze mają w ...

A jeżeli chodzi o nocki ja się budzę mokra jakby ktoś mnie zlał z wiadra i to codziennie, tak się makabrycznej poce i gorąco mi ( gdzie przed ciążą zmarzluch ze mnie byl) wiem ze hormony robią swoje.
Lekarce powiedziałam jaka była sytuacja, wzruszyla ramionami i olała.

Ja w nie kupiłam wcale, czy ktoś też odpuszcza ten zakup?
Ja się zastanawiam, bo mam monitor oddechu z nianią, ale słuchawka jest uszkodzona. Więc trzy opcje - nowy monitor z nianią, porządną nianię albo wysłać słuchawkę do naprawy. No nie wiem sama 🤣🤣
 
Do góry