reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Pizza, mc Donald's jak ja Wam zazdroszczę 😭😭😭 ja takich rzeczy nie mogę 😩 ale nie ma tego złego idę zrobić czipsy z jarmużu 😂🤣

Dziewczyny jeszcze trochę, jeżeli macie tylko cukrzycę ciążową to życzę wam aby po urodzeniu dzieciątka wszystko minęło i żebyście z wielkim apetytem bo zasługujecie za taką wytrwałość zjadły coś niezdrowego! 😊

Czy Was też tak pachwiny bolą? Ja 34+4 i Mnie dzisiaj strasznie bola pachwiny ledwo chodzę. Jedynie leżeć się da i siedzieć. Ale na lewym boku to wogole nie mogę leżeć tak ciągnie a podobno najzdrowsza pozycja🙁.
Spuchnięte też nogi i kostki czuje się jak 🦧. Nie wiem już jak sobie ulżyć...🥺

Mnie od kilku dni jak z czymś się zerwę to boli w prawej pachwinie. Ale potem przechodzi
Któraś z was poleciła serial córka innej matki, fajny w sam raz aby się rozluźnić i trochę pousmiechac do siebie:)

Zaraz właśnie zacznę oglądać bo juz
skończyłam Bridgertonow 😪
A wogóle ćwiczycie? Ja staram się parę razy w tygodniu ćwiczyć i spacerować to trochę pomaga na te pachwiny ale bez szału 😅

Niestety lekarz zakazał mi ze względu na tą szyjkę. Mam nadzieję ze dzisiejszy dzień się na mnie nie zemści bo byłam po badaniu na szybkich zakupach.
 
reklama
u mnie byle spacer kończy się kosmicznym bólem spojenia. także podziękuję. usportowie się biegając za wózkiem
U mnie to samo. Zawsze po wizycie u lekarza cierpie dwa dni tak mnie spojenie i pachwina wlasnie jedna ciagnie. 😑 Bo poza tym to leze i leze. Nieraz nawet tak sil nie mam, ze spacer do kuchni to jakby maraton...
 
Co do cc. Ja mialam poprzednie 5 lat temu. Teraz chcialam naturalnie, ale niestety moje cisnienie skacze i lekarz mowi by nie ryzykowac 😭 nie wyobrazam sobie byc tam samej i maluchem sie zajmowac jak bede np w takiej kondycji jak po porzedniej, czyli zero sil, mega anemia i wlasnie to cisnienie 😭
 
Co do cc. Ja mialam poprzednie 5 lat temu. Teraz chcialam naturalnie, ale niestety moje cisnienie skacze i lekarz mowi by nie ryzykowac 😭 nie wyobrazam sobie byc tam samej i maluchem sie zajmowac jak bede np w takiej kondycji jak po porzedniej, czyli zero sil, mega anemia i wlasnie to cisnienie 😭
A jakie masz ciśnienie? Ja mierze trzy razy dziennie i rocznie ale tak 134/89 poniżej 120/80 to nie spada
 
To w tym szpitalu u Ciebie to pewnie na NFZ? Tez początkowo chciałam ale się okazało, że nie ma opcji tak się umówić ale prywatnie u mnie to już nie ma problemu z zapisami wchodzę zawsze przed pacjentami na NFZ😬 jest czas i miejsce 😉
Tak, na NFZ. U nas jest właśnie szybszy termin jak jest się w ciąży. Ale trafienie na tą pielęgniarkę graniczy z cudem. Prywatnie na razie nie mogę iść, bo miałam tyle wydatków, plus mój ma wizytę u dermatologa w tym Msc prywatnie. Póki mogę korzystać z NFZ, bo w końcu jestem ubezpieczona i mam prawo do wizyt i badań na NFZ, to będę korzystać.
 
reklama
Co do cc. Ja mialam poprzednie 5 lat temu. Teraz chcialam naturalnie, ale niestety moje cisnienie skacze i lekarz mowi by nie ryzykowac 😭 nie wyobrazam sobie byc tam samej i maluchem sie zajmowac jak bede np w takiej kondycji jak po porzedniej, czyli zero sil, mega anemia i wlasnie to cisnienie 😭
A jakie musi być ciśnienie by nie móc rodzic naturalnie? Bo ja mam codziennie tak średnio 130-136/73-80. I właśnie lekarz mi mówił bym codziennie mierzyła sobie, bo często jestem w granicach ponad normę. Zawsze na wizycie mam 140-143
 
Do góry