reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja też się czuję bezużyteczna, ta pandemia mnie dodatkowo dobija, u nas nic nieczynne, idzie zglupiec🤷‍♀️
Moje zgagi są, kosmiczne, brzuch jeszcze mega wysoko, u mnie zostało 6 tygodni do cc.
Ciężko będzie wytrzymać🤷‍♀️🙉✊
Mam tak samo od kilku dni czuje się na maksa bezużyteczna i dodatkowo brzydka ! I mam wrażenie że zawsze już taka zostanę :) achh te hormony
 
A i jeszcze ostatnia kurtka w którą się mieściłam się porwała ;) kupować nową na być może 1,5 miesiąca ? Chyba będę chodzić w męża .
Polecam płaszczyki z alpaki albo z podróbek alpaki-są ciepłe, mięciusie i się rozciągają 😁 ja mam podróbkę i po zdjęciu z siebie wraca do mniejszego rozmiaru 😊
 
Mam tak samo od kilku dni czuje się na maksa bezużyteczna i dodatkowo brzydka ! I mam wrażenie że zawsze już taka zostanę :) achh te hormony
A ja się czuje dobrze, w domu staram się dużo odpoczywać i jak już to robię to zawsze w pozycji pół leżącej bądź leżącej, wtedy mi nic nie doskwiera, z brzuchem jest wszystko dobrze i nie boli. Jednak jak tylko siedzę przez dłuższą chwilę zgięta bądź wyprostowana to boli mnie mięsień nad pępkiem jakbym miała zakwasy po porządnym treningu, boli jak diabli a jak mała zacznie się wybijać w tym miejscu ( a to jej ulubione miejsce na wybijanie się 😅) to o matko jak boli. Także odpoczywam, obowiązki swoje wypełniam ( obiadki, lekkie sprzątanie, segregowanie ubranek małej itp), ale oszczędzam się, bo mam tak, że jak zacznę coś robić więcej, sprzątać tu i tam tak jak w sobotę, to mi potem słabo i niedobrze i wtedy jestem kompletnie nie do życia. Na szczęście mam super faceta, który sprząta w domu, jeździ na zakupy itp. i robił to samo przed ciążą, więc nie mam co na niego narzekać, bo pomocny jest 🥰

A co do zgagi, kuźwa! Od dwóch tygodni to mam taką zgagę dosłownie po wszystkim, szczególnie wieczorem jak się położę, że tak jak mi wcześniej mleko pomagalo tak teraz mogę wypić i dwie szklanki i nic 😭 Taki ból, że normalnie żołądek mi wypali.. Za tydzień mam wizytę u gin, to zapytam go o coś na zgagę.
 
I co dziewczyny, kosmetyki dla dziecka już kupione? Ja już kupiłam. Więc może napiszecie co kupiłyście, z jakiej firmy i do czego? 😄
 
Ale czasami po prostu człowiek chce trochę ponarzekać do innych, którzy zrozumieją 🤷‍♀️🤷‍♀️

Ja dzisiaj wyprasowałam wszystkie ciuszki, które mam wyprane dla alienki, w tym tygodniu będę prać kolejne (i oby ostatnie) partie 😉
Ja muszę się w końcu zmobilizować i poprać ubranka, a później poprasować. Jeszcze nic nie zrobiłam, odkładam na później, a tu czasu coraz mniej🙈 Tłumaczę tym, że czekam na komodę, a jej ciągle nie ma, zamówiłam 14.01.😁 Może w tym tygodniu dotrze😅
 
reklama
I która już spakowana? Ja będę się pakować w przyszłym tygodniu, w tym tyg sobie wszystko skompletuje i tak do maks połowy lutego chce być spakowana 😁
Jeśli którejś się chcę to może napisać co bierze do szpitala, ile sztuk, zawsze fajnie sobie zobaczyć czy wszystko się napisało na swojej 😁 ja mam trochę spora listę, ale muszę ją ukrócić, bo po rozmowie z siostrą mojego narzeczonego, która rodziła rok temu w maju w tym szpitalu co ja, to kilka rzeczy mi niepotrzebnych bo w szpitalu mają a po co przynosić zarazki do domu 😜 Ja Wam też później napisze o kosmetykach i liście 😁
 
Do góry