reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Podejrzewam, że masz na policzkach afty... Właśnie tak się charakteryzują, że są takie białe naloty. Ja niestety mam w sobie tego wirusa tych aft i przed ciąża miałam bardzo często. Boli to cholernie przy mówieniu i jedzeniu. Ale teraz wiem, że to od niedoborów jakichś witamin, bo odkąd jestem w ciąży i się suplementuję to nie miałam ani jednej afty 😊 A wcześniej to raz na miesiąc lub dwa zawsze były...
To tego jeszcze nie miałam, ale zawsze musi być ten pierwszy raz . Pewnie coś w tym jest bo ja przez całą ciąże brałam witaminy może przez 1 miesiąc....
 
A co do ponarzekania to nie jest tak, ze sie ktos uzala. Po prostu kazda z nas chcialaby z pewnoscia czas ciazy kojarzyc jako blogostan ptzrzyty z usmiechem na twarzy, z pelnia sil od poczatku do konca... Niektorym niestety nie jest to dane, bo albo dolegliwosci, zle samopoczucie, szpital itd.. I chodzi o ten strach , o to, ze nie przezywamy spokojnych 9 miesiecy tylko sie boimi i liczymy dni od wizyty do wizyty. Wiadomo w dzien czlowiek stara sie oderwac od tego wszystkiego, sa seriale i ksiazki no i starsze dzieci, ktorymi trzeba sie zajac ale jednak gdzies z tylu glowy sa mysli czy aby wszystko ok...
A to chyba każda z nas tak ma😃 i właśnie dlatego dobre nastawienie na to pomaga😉
 
kurcze ja też się obudziłam z chyba grzybicą ? ale w jamie ustnej? Nigdy czegoś takiego nie miałam ! Piecze gardło i mam takie białe naloty jakby kożuch mleka po obu stronach wnętrza policzków, do tego gardło piecze i trudno jest przełykać. Spróbuje się dodzwonić do lekarza rodzinnego ale u nas to dzień wiszenia na telefonie, a tak to płuczę gardło szałwią, rumiankiem, wodą utlenioną. To u mnie właśnie tak jest tą ciążą przez kilka dni myślę ale super się czuje, ciąża, szał, a potem takie coś właśnie się przytrafia. I gdyby to o mnie chodziło to miałabym w dupie ale zaraz człowiek myśli czy to nie groźne dla dziecka i szał ciąży minął... Pomimo dobrych chęci.

A to nie angina? Gorączki nie masz? Tylko piszesz że masz naloty na policzkach, a angina jest na migdałach ( takie ropne czopy i też nic nie można zjeść) oby to były afty, tylko afty szczypią jak cholera.
 
O ja też 😂i niekoniecznie zdrowe jedzenie 😉paluszki a od soboty pączki takie domowe, chyba 7 zjadłam 🙈 mój tylko patrzy i wielkie oczy na mnie robi bo ja nigdy tyle pączków nie zjadłam 😂ale jakoś wyjątkowo mi smakowały😋

Ja mojej małej mówię że ma nie wychodzić przed tłustym czwartkiem. Najem się pączków i może się zaczynać akcja 😂😂
 
Hej, przygotowuję się właśnie na przyjście mojego bobasa. To już 14 marca!!!! Bardzo się stresuję, bo widze jaka pogoda za oknem. Chcę kupić kokon dla dziecka na te przymrozki. Macie jakieś propozycje?
pozdrawiam,
Cześć, witaj wśród nas, z kokonem nie pomogę, nie używam (miałam ale się nie sprawdził).

Laski, znacie jakiś cichy inhalator? Najlepiej kolorowy. Dwa lata temu kupiłam cokolwiek bo wychodziłyśmy ze szpitala i potrzebny był na już, a teraz Dobrusia się boi bo głośny, a chyba ma początki zapalenia oskrzeli.
 
reklama
Do góry