reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Staram się 🙄 może dlatego że to pierwszy mój poród... Ale macie rację nie można dać się zwariować dziękuję za podniesienie na duchu😁.
PS.Jak ktoś chce i ma czas to bardzo fajny polecam dokument na netflix Babies 2 sezony po kilka odcinków fakty naukowe jak dziecko mówi, karmienie, raczkowanie co myśli co umie itd
A na odprężenie serial komedia właśnie znalazłam i się będę odstresowywać🤪 Workins mum.

Dokładnie,staramy się myśleć pozytywnie. Tylko jak tu myśleć pozytywnie jak wstajesz rano i np zaczyna Cie męczyć grzybica. 🙈 jutro będę się kontaktować z ginekologiem i poproszę o coś bo idzie zwariować. A jeżeli chodzi o netflixa to sobie odpalę tą pozycję o dzieciątkach.
 
reklama
A co do ponarzekania to nie jest tak, ze sie ktos uzala. Po prostu kazda z nas chcialaby z pewnoscia czas ciazy kojarzyc jako blogostan ptzrzyty z usmiechem na twarzy, z pelnia sil od poczatku do konca... Niektorym niestety nie jest to dane, bo albo dolegliwosci, zle samopoczucie, szpital itd.. I chodzi o ten strach , o to, ze nie przezywamy spokojnych 9 miesiecy tylko sie boimi i liczymy dni od wizyty do wizyty. Wiadomo w dzien czlowiek stara sie oderwac od tego wszystkiego, sa seriale i ksiazki no i starsze dzieci, ktorymi trzeba sie zajac ale jednak gdzies z tylu glowy sa mysli czy aby wszystko ok...
 
Pomóżcie.. Ile pieluszek zabieracie do szpitala? Pamiętam tylko, że krem do pupy pożyczałam od sąsiadek na sali bo nie wiedziałam, że noworodek może być już odparzony w drugiej dobie😳 A panie z personelu olewka 😠
 
Pomóżcie.. Ile pieluszek zabieracie do szpitala? Pamiętam tylko, że krem do pupy pożyczałam od sąsiadek na sali bo nie wiedziałam, że noworodek może być już odparzony w drugiej dobie😳 A panie z personelu olewka 😠
Mi Położna powiedziała że nie trzeba brać szpital zapewnia ale chyba wezmę bo chce używać Pampers Premium Care a oni mają różne jak tragi się zamówienie.. Nie chcę problemów z odparzeniami i biorę. Powiedziała że na 3 dni - 30 sztuk. Ale nie wiem jak u Ciebie może podpytaj Położną.
 
Pomóżcie.. Ile pieluszek zabieracie do szpitala? Pamiętam tylko, że krem do pupy pożyczałam od sąsiadek na sali bo nie wiedziałam, że noworodek może być już odparzony w drugiej dobie😳 A panie z personelu olewka 😠
Ja wezmę całą paczkę pieluch 46 sztuk. Mam nadzieje że starczy a jak nie to mąż albo ktokolwiek mi podrzuci do szpitala. Maść na odparzenia i puder też zabieram
 
Staram się 🙄 może dlatego że to pierwszy mój poród... Ale macie rację nie można dać się zwariować dziękuję za podniesienie na duchu😁.
PS.Jak ktoś chce i ma czas to bardzo fajny polecam dokument na netflix Babies 2 sezony po kilka odcinków fakty naukowe jak dziecko mówi, karmienie, raczkowanie co myśli co umie itd
A na odprężenie serial komedia właśnie znalazłam i się będę odstresowywać🤪 Workins mum.
Z narzeczonym oglądaliśmy chyba dwa odcinki tego serialu Babies ( Niemowlęta) i nie powiem, bo bardzo fajne, ale kurczę, nie dla mnie takie dokumenty, szybko mi się nudzą 😋 Ja ostatnio zobaczyłam serial Bridgertonowie i mega polecam jeśli ktoś lubi takie klimaty 😉 A dziś zaczynam serial Przeznaczenie: Saga Winx 😁 Ogólnie to mam baaaardzo dużo seriali obejrzanych 😊
 
Pomóżcie.. Ile pieluszek zabieracie do szpitala? Pamiętam tylko, że krem do pupy pożyczałam od sąsiadek na sali bo nie wiedziałam, że noworodek może być już odparzony w drugiej dobie😳 A panie z personelu olewka 😠
Ja też biorę całą paczkę, jak będzie brakować, to zawsze teściu może mi podrzucić, bo pracuje w szpitalu jako informatyk, więc nie będę zupełnie sama te 3 dni 😁 A krem do pupy obowiązkowo biorę.
 
reklama
Z narzeczonym oglądaliśmy chyba dwa odcinki tego serialu Babies ( Niemowlęta) i nie powiem, bo bardzo fajne, ale kurczę, nie dla mnie takie dokumenty, szybko mi się nudzą 😋 Ja ostatnio zobaczyłam serial Bridgertonowie i mega polecam jeśli ktoś lubi takie klimaty 😉 A dziś zaczynam serial Przeznaczenie: Saga Winx 😁 Ogólnie to mam baaaardzo dużo seriali obejrzanych 😊
Jak lubisz takie klimaty to rewelacyjna seria jest księga czarownic jest na hbo go😜 inny jeszcze fajny to małe kłamstewka...Miłego oglądania też mam już dużo obejrzanych zabijają cały czas zamartwiania się szczególnie w ciąży zagrożonej jak trzeba leżeć a było się pracoholikiem dlatego włączyłam hbo go🤪
 
Do góry