reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Ja robiłam 15 dni temu i było 903 a dziś 34 tys powinno być więcej. Nie mam siły już na nic.
Też mi się wydaje że to dobry przyrost! Potem już nie rośnie tak szybko, nie przy takich wartościach. To ja powinnam bardziej się martwić, ja miałam 1376 a po 48h 1969, więc przyrost tylko 40%.
 
reklama
Kurde dziewczyny a mi gin powiedział ze po tygodniu mam zrobić druga betę i ja tak czekałam jutro mi wypada ta beta wiec jak ja teraz to sprawdzę :/
 
Kurde dziewczyny a mi gin powiedział ze po tygodniu mam zrobić druga betę i ja tak czekałam jutro mi wypada ta beta wiec jak ja teraz to sprawdzę :/

Ale na początku to mniej więcej jesteś w stanie określić czy dobrze przerasta. Ty jesteś w tym samym punkcie co ja… Nawet nie masz Betty ok 1000.
Ja byłam u lekarza wczoraj i on obliczył że w poniedziałek lub wtorek powinnam miec około 1000 i jak chcę to mogę zrobić Beta ale nie muszę.

Sądzę że takie wyliczanie z takim odstępem czasu nie ma sensu faktycznie przy wyższych wartościach.
 
Ale na początku to mniej więcej jesteś w stanie określić czy dobrze przerasta. Ty jesteś w tym samym punkcie co ja… Nawet nie masz Betty ok 1000.
Ja byłam u lekarza wczoraj i on obliczył że w poniedziałek lub wtorek powinnam miec około 1000 i jak chcę to mogę zrobić Beta ale nie muszę.

Sądzę że takie wyliczanie z takim odstępem czasu nie ma sensu faktycznie przy wyższych wartościach.

Sprawdziłam jak miałam w poprzedniej ciąży i tam mialam w 5 tc 8050 no ciekawe co wyjdzie
 
reklama
Do góry