reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Cześć,
właśnie się zarejestrowałam z ogromną nadzieją na poznanie innych "marcowych mam":)

Jestem w 18 tyg. i powiem Wam, że mam wrażenie, że odkąd jestem w 5 miesiącu nagle brzuch "wyskoczył"! Ot tak, znienacka :) Jak tam Wasze brzuszki? :)

Witaj Swanetia. Ja tez jestem w 18 tyg i mam juz dosyc spory brzuszek. Wczoraj musialam kupic nowa pizame bo ze wszystkich juz "powyrastalam". Moj obecny rozmiar to XL w brzuszku. Nie wiem w czym bede spac pod koniec ciazy bo XXL nie bylo wcale :baffled:
 
Witamy nowe mamusie. Napiszcie do @trele-morele to dołączy was do naszej zamkniętej grupy gdzie jest więcej marcowych mamuś.

Az glupio sie przyznac ale ja nadal nie mam dostepu do wz chociaz dostalam link od trele-morelu ponad miesiac temu. Za kazdym razem wyswietla sie komunikat: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony lub dokończenia tej czynności.:zawstydzona/y:
 
Az glupio sie przyznac ale ja nadal nie mam dostepu do wz chociaz dostalam link od trele-morelu ponad miesiac temu. Za kazdym razem wyswietla sie komunikat: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony lub dokończenia tej czynności.:zawstydzona/y:

było napisać, ja dostałam info, że zostałyście dodane do grupy i pozostałe dziewczyny już tam są. a używasz forum na kom? bo wiem, że niektórym zdarzało się, że musiały wejść i zacząć obserwować forum na kompie bo na kom coś nie działało
 
Akwarelka- gdyby to było lato to bym powiedziała, że najlepiej to spać w niczym ;)

Ja korzystam z mody na ubrania "oversizowe" dzięki czemu póki co jeszcze nie nosze klasycznych ubrań ciążowych, ale im dalej w las tym bardziej widzę, że będę musiała się wybrać do sklepu.
Póki co mam tylko jeansy z pasem - bo akurat normalne spodnie mocno mnie uwierają:(

Dzięki Karola1za cynk. Już napisałam :)
 
Czesc dziewczyny ja juz od tygodnia odpoczywam na wsi u kuzynki bylo mi to potrzebne a zarazem troche opuscilam sie forum ale przeczytałam od momentu kiedy nie zagladalam. Dzis bylysmy w kinie na BOTOKSIE i calkowicie odradzam film ja osobiście musialam wyjsc byly to dla mnie za bardzo drastyczne sceny z porodow itd. A co do brzuszka to mam wrazenie ze tez jeszcze bardziej urosl
 
Na filmie nie byłam, ale mam wrażenie, że wraz z faktem posiadania maluszka w brzuchu tworzy się we mnie jakiś obronny instynkt, który chyba ma na celu nieświadomie chronić dziecko (tak to sobie tłumacze;)). Unikam np. agresywnych klientów, a filmy również mają być "miłe i przyjemne":) Po zwiastunie Botoksu od razu wiedziałam, że to nie będzie mój film. Szacun, że w ogóle na to poszłaś do kina :)
 
ja w poprzedniej ciąży bez problemu i fascynacja oglądałam serial "KOŚCI" oraz wszystkie CSI-je , ale o filmie Bejbi Blues (ten polski z 2012r) słyszeć nie chciałam i dobrze, że nie oglądałam , bo widząc go z jakieś 2 lata temu stwierdziłam , że w ciąży byłoby to dla mnie zbyt drastyczne a i tak dobijały mnie wszelkie informacje w Faktach, Wiadomościach , Teleexpresie itd mówiące o tragediach noworodków , niemowlaków czy też maleńkich dzieci.
Za to uwielbiałam taki program o porodach nie pamiętam tytułu byc może "porodówka" , ale to nagrywane było nie u nas w Polsce , ale uwielbiałam to , leciało wieczorem i na sam koniec odcinka był ten moment kulminacyjny kiedy to dzidzia wychodzi z brzucha - wtedy tak ryczałam ze szczęscia , że zawsze musiałam mieć naszykowaną paczkę chusteczek .
 
reklama
Do góry