reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Czytam, że ciążowe objawy was dotykają. Ja do tej pory tylko raz doświadczyłam mdłości-takich, że juz głowę na ubikacją mialam. Mi tylko bardzo chce się pić. Dzisiaj pozwoliłam sobie na coca-cole :p
 
reklama
Jak dobrze... nie tylko ja tak mam, lenistwo, lenistwo, lenistwo :D Po pracy prosto do łóżka, wszystko (co konieczne) robione na raty. Teraz tydzień poleżę w domu to może się trochę odrobię z moim "syfem", bo mąż ogarnia, ale tylko z wierzchu i tak żeby był czysty kubek na kawę :D choć nawet rosół pierwszy raz ugotował wczoraj;)
Mój mąż tylko wchodzi do pokoju i mówi"a ci dobrze, a żeś się rozkokosiła i wietrzysz:D"
Witam dziewczynki :D Czy mogę dołączyc do grupy? 14 lipca zrobiłam test sikany i BetaHcg. Oba testy pozytywne :D Wedlug tego co piszą w internetach :p termin mam na 22 marzec 2018 :D
Witaj w Naszym gronie. Jak będzie stworzona już zamknięta grupa, przekierujemy Ciebie do nas:D chyba za bardzo się pospieszyłam z tą grup, no ale cóż. ;)
Czytam, że ciążowe objawy was dotykają. Ja do tej pory tylko raz doświadczyłam mdłości-takich, że juz głowę na ubikacją mialam. Mi tylko bardzo chce się pić. Dzisiaj pozwoliłam sobie na coca-cole :p
To świństwo piłam prawie całą ciąże z synem :)
 
Witaj w Naszym gronie. Jak będzie stworzona już zamknięta grupa, przekierujemy Ciebie do nas:D chyba za bardzo się pospieszyłam z tą grup, no ale cóż. ;)

Super!!Bardzo chętnie będę śledzić wątek :D
 
reklama
Do góry