reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Jak dobrze... nie tylko ja tak mam, lenistwo, lenistwo, lenistwo :D Po pracy prosto do łóżka, wszystko (co konieczne) robione na raty. Teraz tydzień poleżę w domu to może się trochę odrobię z moim "syfem", bo mąż ogarnia, ale tylko z wierzchu i tak żeby był czysty kubek na kawę :D choć nawet rosół pierwszy raz ugotował wczoraj;)
 
Zrobic wam focie jak syf w chalupie mam:D tez leniwa. Leżę i jem
Szczerze, to ta Twoja wypowiedź mi poprawiła humor :-) :) Bo ja też w domu syf jak nigdy. Myślałam, że tylko ja tak mam. Leń straszny się ze mnie zrobił i zwalam to na te mdłości i wymioty. Bo jakieś wytłumaczenie muszę mieć. A tak powżnie to marzę, żeby mieć porządek jak miesiąc temu ale jak tylko się za coś wezmę to od razu mi niedobrze i trzeba usiąść albo się położyć :unsure:
 
Dziewczyny u mnie podobnie w domu...Teraz w pracy taki maraton miałam że wolne przed nocka albo po tylko, albo na dzień...Tyle co w sobote pomyłam podłogi w całym domu, od strychu po piwnice i u nas na piętrze i nic już nie robiłam, bo duszno było że szok.. Jutro wpadają koleżanki z dziećmi na babska kawę, ale mam to gdzieś posprzątam po poludniu dopiero, bo one rano będą...



A ten "spam" dla kobiet w ciąży to miał być PRE NA LEN, nie wiem czemu teraz juz nazw nie można podawać...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez balagan i nielad [emoji14] maz malo wyrozumialy i sie wkurza ze tylko leze i jem. Na usg jeszcze nic nie widac. Doktorek powiedzial ze w pt mam sie zglosic wieczorkiem do szpitala na badania w sb nastepne usg. To sobie polezakuje jeszcze wiecej [emoji14]

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki :D Czy mogę dołączyc do grupy? 14 lipca zrobiłam test sikany i BetaHcg. Oba testy pozytywne :D Wedlug tego co piszą w internetach :p termin mam na 22 marzec 2018 :D
 
U mnie tez balagan i nielad [emoji14] maz malo wyrozumialy i sie wkurza ze tylko leze i jem. Na usg jeszcze nic nie widac. Doktorek powiedzial ze w pt mam sie zglosic wieczorkiem do szpitala na badania w sb nastepne usg. To sobie polezakuje jeszcze wiecej [emoji14]

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
A macie już dzieci? Bo nasze to pierwsze i chyba dlatego mąż skacze wokół nas i sam mi nic nie pozwala zrobić. Nawet czasem do przesady:/
 
reklama
Do góry