reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Już po wizycie.
Nadal są 3 pęcherzyki ale tylko w jednym jest zarodek z bijącym serduszkiem. 2 puste.
Więc bliźniaków nie będzie.
Trochę się cieszę (jakby to nie brzmiało) bo nie wiem jak bym dała radę z taką ilością dzieci....

Niech to jedno serduszko bije z potrójną mocą! :) A różne myśli przychodzą, ja sama ostatnio miałam taką której się wstydziłam i wystraszyłam :( życie nie jest czarno białe i nikt nie ma prawa oceniać
 
Od początku były trzy ale od razu mowi ze jeden na 100% pusty. Jeden na 100% cos jest a ten tzreci to się zobaczy.

Pytalam skad trzy skoro ja ani hormonow nie mialam, ani w rodzinie mnogich ciąż - powiedzial ze od czasu do czasu kobieta "strzela" tyloma jajeczkami.....
 
Dziewczyny czy Wy tez zrobilyscie się takie "leniwe" nic mi się nie chce ciagle mi duszno i tylko spać się chce. Koszmar straszny a tu trzeba codziennie wstawać do pracy i przetrwać jakoś to 8 godzin.Tym bardziej ze w pracy nikt jeszcze nic nie wie.
Pozdobno w drugim trymestrze bedzie lepiej ale pewnie tez każda z nas ma inaczej.
 
A to zdjęcie 3 pęcherzyków
1500908526-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wy tez zrobilyscie się takie "leniwe" nic mi się nie chce ciagle mi duszno i tylko spać się chce. Koszmar straszny a tu trzeba codziennie wstawać do pracy i przetrwać jakoś to 8 godzin.Tym bardziej ze w pracy nikt jeszcze nic nie wie.
Pozdobno w drugim trymestrze bedzie lepiej ale pewnie tez każda z nas ma inaczej.

Ja mam strasznego lenia, większego niż zwykle, a że nie muszę wychodzić nigdzie bo mam przerwę międzysemestralną to już w ogóle nic nie robię..
 
Dziewczyny jest seria *spam* mają syropy i inne specyfiku dla kobiet w ciąży...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wy tez zrobilyscie się takie "leniwe" nic mi się nie chce ciagle mi duszno i tylko spać się chce. Koszmar straszny a tu trzeba codziennie wstawać do pracy i przetrwać jakoś to 8 godzin.Tym bardziej ze w pracy nikt jeszcze nic nie wie.
Pozdobno w drugim trymestrze bedzie lepiej ale pewnie tez każda z nas ma inaczej.
Nika58 ja wracam z pracy i ide spac. Nie jestem w stanie tego powstrzymac.... to jest nie do opisania. Ja zasypiam nawet w pracy a tez nikt nic nie wie jeszcze.... [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry