reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja jem borówki na tony, są bardzo zdrowe i nigdzie nie znalazłam info o przeciwskazaniach


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przeciwwskazań nie ma tylko chidzi o bąblowice. Może dlatego niektórzy myślą że nie można. Ale ta choroba jest mega groźna ogólnie dla ludzi A nie tylko dla ciężarnych. Dlatego tak trąbią żeby myć dokładnie.
 
Zjadłam dwie porcje zupy i nadal jestem glodna:/ my dzisiaj wyjeżdżamy z mężem nad morze bo jutro i w niedzielę mamy wesele. Boje się trochę tej podróży bo to 7 H w aucie a jest taka duchota, że może i Klima nie pomoc:/
 
Ostatnia edycja:
A ja zrobiłam wynik z tarczycy i przed ciążą w czerwcu miałam śliczny wynik 1.16 a teraz będąc w ciąży zrobiłam kolejny wynik i niestety 3.11. Wiec pewnie podwyższy mi endokrynolog dawkę leku
 
Zjadłam dwie porcje zupy i nadal jestem glodna:/ my dzisiaj wyjeżdżamy z mężem nad morze bo jutro i w niedzielę mamy wesele. Boje się trochę tej podróży bo to 7 H w aucie a jest taka duchota, że może i Klima nie pomoc:/
Wczoraj byłam nad morzem i zdziwiła mnie cała chmara komarów. Strasznie naa pogryzły. A tak się zastanawiam czy jakiś środek typu off możemy stosować w ciąży. Ja nic nie użyłam bo się bałam czy nie zaszkodzi maluszkowi.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zrobiłam wynik z tarczycy i przed ciążą w czerwcu miałam śliczny wynik 1.16 a teraz będąc w ciąży zrobiłam kolejny wynik i niestety 3.11. Wiec pewnie podwyższy mi endokrynolog dawkę leku
Najważniejsze że to kontrolujesz i jesteś pod opieką lekarza. Dobierze odpowiednią dawkę i będzie ok ;)
 
Wczoraj byłam nad morzem i zdziwiła mnie cała chmara komarów. Strasznie naa pogryzły. A tak się zastanawiam czy jakiś środek typu off możemy stosować w ciąży. Ja nic nie użyłam bo się bałam czy nie zaszkodzi maluszkowi.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Można śmiało bo to tylko zewnętrznie stosujesz psikajac na skórę i ubranie :)
 
reklama
Do góry