reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@Molly_88 super, ze wychodzisz:D tylko oszczedzaj się:D
@Dziewczyna82 jeżeli jesteś pewna i chcesz lecieć to leć:) decyzja należy fo ciebie i mam nadzieję, że wszystko będzie ok:)
@ewe81 jeżeli jest ci lekko w pracy to czemu nie:)

Widzę, że tu same ślązaczki są:D a z moich okolic nikogo:/
Muszę lecieć do Polski nie mogę w innym terminie a podróż autokarem będzie na pewno bardzo męcząca.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny m pytanie czy w ciąży możemy jeść jagody?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale sie rozpisalyscie! :)
Super te apartamenty. Napewno skorzystam :D
Ja obecnie jestem na macierzynskim. Wczesniej mialam z mezem restauracje grecka (moj maz jest grekiem),ale z powodu moich ciazowych problemow z Emilka i potem po porodzie zdecydowalismy sye to zamknac. Maz nie chcial prowadzic tego sam. Teraz maz pracuje jako stolarz. Ja jakis czas temu mialam isc do pracy. Zostalam przyjeta na stanowisko managera nowo otwartej restauracji ale dowiedzialam sie o ciazy i zrezygnowalam. A z wyksztalcenia jestem mgr Administracji Publicznej o_O
Takze zycie sie roznie toczy.
Co do picia wody to ja bardzo malo pije bo moze 1 szklanke i ze 2 herbaty :/ nie lubie pic...ale tak...wino chyba ma dziure w butelce :p
Ja dzis po obchodzie mam byc badana na fotelu i jak wszystko bedzie dobrze to ide do domu :)
Grecja mmmmmm!!!! Mój tata mieszkał kilka lat w Grecji.
Dziewczyny to dawajcie ustalimy termin i może uda nam się spotkać jeszcze w dwupaku? Ale byłoby super
Ja jestem za!!! Ja jak się będę dobrze czuła to druga połowa września chcę się wybrać do Zakopanego :D
Fajnie byłoby się spotkać:biggrin2:
 
Można tylko dokładnie kilka razy umyj dla pewności bo chodzi o choroby odzwierzece które są groźne. I jagody niestety powodują zaparcia. Ale poza tym to same witaminy :laugh2:
Właśnie dostałam od teściowej świeżo zwrwane :-) i tak się zaczęłam zastanawiać czy mogę je zjeść.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jem borówki na tony, są bardzo zdrowe i nigdzie nie znalazłam info o przeciwskazaniach


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry