reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Będę teraz nerwowo odliczać. Czekają mnie badania analityczne.. jak zobaczyłam ile to oszalałam hehe na kilka razy chyba pójdę bo krwi mi zabraknie haha [emoji13]

No i obowiązkowo czeka mnie wizyta u neurologa- niestety leczę się przewlekle. Na szczęście w sobotę będę już działać w tym temacie. Póki co ginekolog potwierdziła ze wszystko w porządku z maleństwem [emoji173]️
Witamyyy :)
 
reklama
Jest fasolka na odpowiednim miejscu [emoji4] całe 7 mm szczęścia [emoji7]
1500487391-aaaaaa.jpeg
1500487396-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczna fasolka ❤️
 
Babka obok mnie jadła 7 daysa ale mam ochotę [emoji14] na pierogi tez każdego rodzaju mniam...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
My przechodziliśmy koło pierogarni ale maja tam pierogi różniaste pieczone w piecu i w Weekend mamy tam iść i już mi się one tylko marza,z kapusta i grzybami :p
 
Ja tez mam co chwile różne zachcianki.Gdzies przeczytałam o kluskach na parze z jagodami i słodka śmietanka.Myślałam już tylko o babcinych pierogach z jagodami i śmietana do tego.Dzisiaj się ich dzisiaj obiadlam.A rano na targowisku zachciało mi się na kolacje fasolki szparagowej z bułka tarta.Wlasnie czekam głodna jak wilk na nią

Ale mi smaka narobiłyście :) Ja mam słabość do Big Maca. Na szczęście nie dowożą bo ciężko by się było oprzeć :p

Ja zawsze dużo jadłam a i tak 50 kg wagi, blyskawiczna przemiana materii chociaz w ciąży przytyje na to liczę :)

Mnie tez czasami zaboli na dole, ale czytałam że to normalne kolezanki tak tez miały a sa po udanych ciążach.

Dobra idę robić tosty z serem i pomidorem :)
 
Ja dziś zgrzeszylam. Po kilku miesiącach abstynencji od maca dziś nie wytrzymalam. Ależ sie obzarlam nieprzyzwoicie. Bigmac Royal i fryty. A problem z waga mam trochę... Tzn ważyłam 84kg przy 173cm w najgorszym momencie , kijki i dieta zjechalam do 69, teraz w piątym tygodniu 72 a dziś koniec szóstego i 73,5 Będę sloniem
 
reklama
Tak piszecie o jedzeniu, a mnie glowa i dziąsła w gratisie bolą;( jeszcze krwawia i czuję ropny posmak w buzi. Skąd. Nie wiem. :( jutro dzwonie do dentysty mam nadzieje, ze nie jesr na urlopie.

Współczuje :( Ale ja jeszcze tydzień temu też mialam dziwny problem z dziąsłem napuchło i delikatne dotknięcie i krew się lała jadłam przez tydzień lewą stroną. Miałam po aparacie ortodontycznym retainer na zębach i jakoś mi naciskał na dziąsło ale to musiało mieć też związek z ciążą bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Zdjęli retainer popłukałam salviasept i jest dobrzeb i u Ciebie też będzie dobrze! Trzeba przetrzymać.
 
Do góry