reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja dzisiaj z mężem patrzyłam na wózki. Ale kuźwa wszystkie tegi typu są bardzo płytkie i wąskie. Nie wiedziałam, że wybór wózka będzie tak ciężki[emoji53][emoji53][emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
mnie przerażają te ceny i zastanawia czy takie kółka będą się nadawały do jazdy po jakże krzywych chodnikach mojego ukochanego miasta
 
reklama
mnie przerażają te ceny i zastanawia czy takie kółka będą się nadawały do jazdy po jakże krzywych chodnikach mojego ukochanego miasta
To się zgadza ceny są przerażające. Ja mieszkam w niemczech i np. Wózek który przypadł nam do gustu kosztuje 650euro. Aż się za głowę złapałam jak to zobaczyłam[emoji53][emoji53][emoji53][emoji53][emoji53]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewusia12 Tamten lekarz też tak myślał ;) A jak mu powiedziałam, że dwóch lekarzy tak twierdziło i to na prenatalnych to już w ogóle facet był w szoku. Ja tez, ale bardzo miłym szoku. Zaraz po sukienki pojechałam i różowe ubranka :).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko dziewczyny ale naskrobałyście :)
Witam nowe marcowe mamusie ;)
Właśnie z kina wróciłam...tak mi się od połowy filmu jeść chciało, że myślałam, że umrę :/ Wchodzę tu, a Wy o jedzeniu. Też miałam zgrzeszyć i do maca jechać ale jak zobaczyłam kolejkę to zrezygnowałam :)
 
Dzień dobry. U mnie od wczoraj walka z cukrami. Przez poranne badania mam rozchwiane wyniki.
Co do badań prenatalnych to mi lekarz powiedział, że będę miała robione. My 32 lata, ale jak kazali, to robię. Mam nadzieję,że wszystko wyjdzie dobrze. Teraz uciekam do pracy. Miłego dnia życzę.
 
Witam nowe mamusie [emoji4] ja w poprzedniej ciąży tez miałam genetyczne bo prywatnie to już chyba norma ze się robi.
@Lido na czym byłaś w kinie? Uwielbiam kino.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry