reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Tak piszecie o jedzeniu, a mnie glowa i dziąsła w gratisie bolą;( jeszcze krwawia i czuję ropny posmak w buzi. Skąd. Nie wiem. :( jutro dzwonie do dentysty mam nadzieje, ze nie jesr na urlopie.
 
reklama
A Ja oglądałam śpioszki[emoji2] Ale cudne już bym coś zamówiła.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
ja się na razie z zakupami wstrzymuję, jeśli będzie dziewczynka będę miała bardzo dużo rzeczy po siostrzenicy, bo dopiero była taką małą kruszynką:) jeśli będzie chłopiec to wtedy będę kupowała:)
 
ja się na razie z zakupami wstrzymuję, jeśli będzie dziewczynka będę miała bardzo dużo rzeczy po siostrzenicy, bo dopiero była taką małą kruszynką:) jeśli będzie chłopiec to wtedy będę kupowała:)
Ja wszystko po synku oddałam siostrzenicy,bo synusia będzie mieć. A dla córki trzeba będzie kupić sukieneczki[emoji7] [emoji7] [emoji7]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj mam apetyt na szpinak, zrobiłam zapiekankę makaronowo szpinakową z mozzarellą...objadłam się tak że nie mogę się ruszać.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj mam apetyt na szpinak, zrobiłam zapiekankę makaronowo szpinakową z mozzarellą...objadłam się tak że nie mogę się ruszać.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ugotowałam leczo - dobre było. Pojadłam owoców i jogurt. O dalej mi się chce jeść. A zgaga mnie męczy od rana[emoji58]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po kebaba jechać mi się nie chciało to pochłonelam całą bagietke czosnkowa i 3 parówki z kurcząt. I jestem na styk najedzona. Coś bym jeszcze zmieściła hahah.straszneee tooo.
 
A ja bym zjadla pierogi ruskie o_O
Byl obchod. Byl jakis fajny lekarz. Zwiekszyl mi dawke kroplowek na skurcze w razie w jak mu powiedzialam ze mam co jakis czas skrzepy. I jeszcze jakies leki dorzucil.
Pytalam o te mdlosci co ustapilym powiedzial ze czasem progesteron tak dziala a czasem moze oznaczac klopoty z ciaza. Jutro rano mam usg to sie okaze czy z Dzidziem wszystko dobrze.
 
reklama
Co do ubranek to tez jeszcze nie kupuje póki płci nie będę znała ale ostatnio się skusiłam na 2 pary body.Nie mogliśmy się oboje powstrzymać :rolleyes2:
 

Załączniki

  • IMG_1576.JPG
    IMG_1576.JPG
    948,5 KB · Wyświetleń: 54
  • IMG_1577.JPG
    IMG_1577.JPG
    887,7 KB · Wyświetleń: 55
Do góry