reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja też w pierwszej ciąży miałam najpierw robione dopochwowo, dopiero później przez brzuch...W tej tak samo,najpierw dopochwowo :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Poratujcie mnie, co mogę na katar i ból gardła? Cala noc nie przespalam :(
@Aneczka1985 nie martw sie słowami lekarza. Dbaj o ssiebie i wszystko bedzie dobrze. A jesli slowa lekarza wzbudzaja w tobie niepokój to zastanów sie nad wyborem innego prowadzącego ciąże :)

Co do witamin to w pierwszej ciazy najlepiej przyswajalam femibion wiec w tej tez bede go brać.
A usg zazwyczaj pierwsze dopochwowe a potem zależy. Przy córce do 12 tc mialam dopochwowe. Przez brzuch robi sie wcześniej u bardzo szczuplych dziewczyn bo u nich mozna juz coś zobaczyc i gdy macica sie podniesie tak ze przez dopochwowe nic nie widac.
 
Nie biorę żadnych. W pierwszej ciąży miałam tylko przez brzuch, w drugiej dopochwowo, teraz tez. Później dopiero przez brzuch.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kandi92 też mam dzisiaj wizytę i trochę się stresuje ;< oby było serduszko, minęły 2tyg odkąd wiem, a już tak bardzo się związałam z maleństwem.

a Mąż chodzi ze mną na wizyty ale na razie nie wchodzi do gabinetu
 
Cześć dziewczyny. Poratujcie mnie, co mogę na katar i ból gardła? Cala noc nie przespalam :(
@Aneczka1985 nie martw sie słowami lekarza. Dbaj o ssiebie i wszystko bedzie dobrze. A jesli slowa lekarza wzbudzaja w tobie niepokój to zastanów sie nad wyborem innego prowadzącego ciąże :)

Co do witamin to w pierwszej ciazy najlepiej przyswajalam femibion wiec w tej tez bede go brać.
A usg zazwyczaj pierwsze dopochwowe a potem zależy. Przy córce do 12 tc mialam dopochwowe. Przez brzuch robi sie wcześniej u bardzo szczuplych dziewczyn bo u nich mozna juz coś zobaczyc i gdy macica sie podniesie tak ze przez dopochwowe nic nie widac.
Tamtum Verde, paracetamol, sól morska do nosa i inhalacje z soli jak dla dzieci.
 
Hej. Powiedzcie mi czy Wy macie robione usg dopochwowe? Czytałam na necie, że pierwsze usg powinno być właśnie dopochwowe. Ja mialam teraz przez brzuch i w poprzedniej ciąży też wszystkie miałam takie. Jak jest u Was?
Hej ja miałam przy każdej ciąży z 2-3 pierwsze USG dopochwowe .
 
reklama
To tylko ja biorę wszystko oddzielnie. Folik, jodid 200 i Wit d3 2000j I magneb6 tak doraźnie max 2*2tab. Zalecenia lekarza przy staraniach. Na pierwszej wizycie kazał mi przy tym zostać narazie. Ja jeszcze myślę o dha ale to może później
 
Do góry