reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej Dziewczyny,
Ja wczoraj byłam na USG. Serduszko już bije i niby wszystko Ok. Ale ten mój lekarz mnie trochę podłamał bo mi powiedział ze nie mam się jeszcze za bardzo cieszyć bo to wczesna ciąża. Określił ja na 7tydzien. Termin podał na 05.03.
Mam się oszczędzać fizycznie i emocjonalnie. Następna wizytę mam za 2 tygodnie i dopiero wtedy da mi skierowania na badania.

Nie wiem czy szukać innego lekarza czy jak :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A dlaczego masz sie nie cieszyc? Bo nie rozumiem?
Ja bylam w 5tc i dostalam skierowanie na badania i polecenie zskupu witamin.
 
reklama
Aneczka1985 skoro wszystko jest w porządku, nie martw się na zapas ;) Wiadomo, że ryzyko zawsze istnieje, a co do lekarza, po prostu podchodzi do tego bardziej racjonalnie, niż emocjonalnie - tak jak my ;)
 
Hej Dziewczyny,
Ja wczoraj byłam na USG. Serduszko już bije i niby wszystko Ok. Ale ten mój lekarz mnie trochę podłamał bo mi powiedział ze nie mam się jeszcze za bardzo cieszyć bo to wczesna ciąża. Określił ja na 7tydzien. Termin podał na 05.03.
Mam się oszczędzać fizycznie i emocjonalnie. Następna wizytę mam za 2 tygodnie i dopiero wtedy da mi skierowania na badania.

Nie wiem czy szukać innego lekarza czy jak :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiadomo, że ryzyko jest zawsze, nawet w końcowych miesiącach ciazy. Ja mam termin na 06.03 i skierowania na badania dał mi lekarz na pierwszej wizycie 5+2, mi się wydaje ze badania powinno się robić jak najwcześniej bo np zbyt wysoka glukoza lub niedoczynność tarczycy mogą mieć duży wpływ na rozwój ciąży i trzeba najwyżej brać lekarstwa.
 
@Aneczka1985 poszukaj innego lekarza. Tj.dziewczyny piszą ryzyko jest zawsze, ale lekarz powinien Cię poinformować, ze w razie jakby cos sie dzialo pomiedzy wizytami, masz sie z nim skontaktować. A nie..nie ciesz się bo to wczesna ciąża, naraza ciebie i dziecko na dodatkowy stres.
 
Hej. Powiedzcie mi czy Wy macie robione usg dopochwowe? Czytałam na necie, że pierwsze usg powinno być właśnie dopochwowe. Ja mialam teraz przez brzuch i w poprzedniej ciąży też wszystkie miałam takie. Jak jest u Was?
 
Hej. Powiedzcie mi czy Wy macie robione usg dopochwowe? Czytałam na necie, że pierwsze usg powinno być właśnie dopochwowe. Ja mialam teraz przez brzuch i w poprzedniej ciąży też wszystkie miałam takie. Jak jest u Was?
Ja pierwsze miałam dopochwowe, drugie będzie dzisiaj to dam znac jakie było.
 
Serduszkowe USG było dopochwowe, w poprzedniej ciąży to genetyczne też miałam dopochwowe, żeby wszystko dokładnie zobaczyć.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry