reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja się obudziłam na siku i tez już po spaniu.. ale synek przespał nockę (Wow) chyba pierwszy raz [emoji2] wiec i tak czuje się wyspana bardzooo [emoji4]

Ania1301 weź sobie audiobooka na uszy (ja kupuję w audiotece). Słucham po drodze do pracy i przed spaniem, usypia pierwszorzędnie [emoji23] a przynajmniej nie będziesz się gapić w sufit [emoji12]
1500000626-aaaaaa.jpeg



p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
reklama
4:20 dalej nie śpię
Muliło mnie i zjadłam banana. I teraz mi jeszcze gorzej. Ehhhh co za fatalna noc :-( :(
Bidulka. Ja poszłam spać dobrze po północy a obudziłam się jak Mąż do pracy wydawał o 5. Próbowałam zasnąć ale się dało bo tak w żołądku Mnie ssało, że musiałam sobie zrobić śniadanie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzeba uważać i to bardzo. Często używają tych samych pikników do kilku Pań, nie dezynfekuja pmiedzy klientkami narzędzi metalowych i uprzedzam, że to akurat widziałam w jednym z miejsc w centrum handlowym. Zaraził tam babka klientki grzybicą i twierdziła, że nie, bo ona na koniec dnia srerylizuje. Masakra. A w ciągu dnia tymi cążkami kilkanaście babek obsłużyla.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mdłości jeszcze nie ma na szczęście, ale w drugiej ciąży mocno mi dokuczały [emoji17]
Imię dla dziewczynki mam wybrane od zawsze [emoji6] będzie Julka, w domu mam Jana i Jakuba. I potwierdzam, że Kubusie to łobuzy [emoji6] dla chłopca miałabym problem z wyborem.
Mam do Was pytanie. W przyszłą sobotę idę na ślub - będę świadkiem. Czy mogę pofarbować włosy? W poprzednich tego nie robiłam, ale teraz mam blond i odrosty będą koszmarne. Myślicie, że to bezpieczne? A żele na paznokcie? Można czy nie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Farbować możesz a żele na paznokciach odradzam. Mi kosmetyczka odradziła, lekarz też.
 
My chyba wszystkie nie wyspane:) poszlam spac ok 1 po 3 rano syn przyszedł, myslalam ze oszaleje. Mlody tak śpi niestety. ;) jade zaraz na badania zalecone przez gina:)
 
Hej ja dzisiaj wyspana o dziwo pospalam dzisiaj do prawie 9.00 :) trzeba korzystac ze snu i lenistwa póki można bo potem kilka lat można zapomnieć o przespanych nocach :rolleyes2:
 
reklama
Przepraszam, wysłało mi się nie tak jak trzeba, a słownik w telefonie i tak wie lepiej.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry