reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja tez dziś robiłam badania ale chyba z 5 dni muszę czekać na wszystko. Kolejna wizyta 25.07


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie mdłości jeszcze nie ma na szczęście, ale w drugiej ciąży mocno mi dokuczały [emoji17]
Imię dla dziewczynki mam wybrane od zawsze [emoji6] będzie Julka, w domu mam Jana i Jakuba. I potwierdzam, że Kubusie to łobuzy [emoji6] dla chłopca miałabym problem z wyborem.
Mam do Was pytanie. W przyszłą sobotę idę na ślub - będę świadkiem. Czy mogę pofarbować włosy? W poprzednich tego nie robiłam, ale teraz mam blond i odrosty będą koszmarne. Myślicie, że to bezpieczne? A żele na paznokcie? Można czy nie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

ja farbowałam w pierwszej ciąży. Teraz też będę. Paznokcie też robiłam i dalej robię, ale jak w pierwszej ciąży wylądowałam na podtrzymaniu to dostałam opie**** od ordynatora. Ale to chodziło niby o to, że jak jest pulsometr i są pomalowane to nie wyłapuje tak. Ale nie wiem....
 
No ja z tymi włosami poczekam jeszcze te parę tygodni, mimo że mnie szlag trafia, ale dmucham na zimne.
ja farbowałam w pierwszej ciąży. Teraz też będę. Paznokcie też robiłam i dalej robię, ale jak w pierwszej ciąży wylądowałam na podtrzymaniu to dostałam opie**** od ordynatora. Ale to chodziło niby o to, że jak jest pulsometr i są pomalowane to nie wyłapuje tak. Ale nie wiem....
Ponoć coś w tym jest, nam to położna wielokrotnie mówiła, że lepiej mieć zmyte paznokcie.
 
ja farbowałam w pierwszej ciąży. Teraz też będę. Paznokcie też robiłam i dalej robię, ale jak w pierwszej ciąży wylądowałam na podtrzymaniu to dostałam opie**** od ordynatora. Ale to chodziło niby o to, że jak jest pulsometr i są pomalowane to nie wyłapuje tak. Ale nie wiem....
To się zgadza z tymi paznokciami. I dlatego w szpitalu nie powinno się mieć ani pomalowanych ani w ogóle sztucznych bo po płytce paznokcia można stwierdzić jaki jest stan organizmu jak i choroby np. Anemię która jak wiemy jest często spotykana w ciąży. I dlatego lekarze odradzają noszenie sztucznych paznokci w ciąży[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj niuniek :happy:
Jetem po wizycie prywatnej. Wszystko ok. Mam luteine zapobiegawczo i neoparin ze wzgledu na obciążony wywiad polozniczy. Nastepna wizyta 10 sierpnia. Mam przyjsc juz z badaniami:happy:
20170714_095940.jpg
 

Załączniki

  • 20170714_095940.jpg
    20170714_095940.jpg
    568,3 KB · Wyświetleń: 411
reklama
@ni_kusia aj to cudownie. Jednak co prywatna to prywatna wizyta[emoji6][emoji6][emoji6] a jakie duże już jest maleństwo?? No i na kiedy termin masz??? Aż nie mogę się doczekać Swojej wizyty w przyszłym tygodniu. Choć i mam też obawy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry