reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
@Leonia89 trzymam kciuki za Ciebie Kochana. Ja mieszkam w Niemczech od paru lat. I tu jest obowiązek chodzenia do dentysty podczas ciąży. Mają specjalne środki dla ciężarnych i tyle. Wiadomo tylko, że trzeba przy każdej wizycie ich o tym informować.

A Ja dalej w szpitalu. Stwierdzili alergie na rękach najprawdopodobniej egzema a opuchnięte powieki i pod nimi to przeziębienie. I to wszystko spowodowane podwyższonymi hormonami w ciąży. Dostaje kroplówki i leki. Ale mówią, że dostaje wszystko co jest dozwolone w ciąży.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe Mamusie :) Gratuluję i życzę spokojnej ciąży :)
Kochane...moja beta dzisiaj 3 816 mlU/ml !!!! Czemu taka wysoka?? Co to znaczy???
Piękny wynik, gratuluję :)

@Leonia89 trzymam kciuki za Ciebie Kochana. Ja mieszkam w Niemczech od paru lat. I tu jest obowiązek chodzenia do dentysty podczas ciąży. Mają specjalne środki dla ciężarnych i tyle. Wiadomo tylko, że trzeba przy każdej wizycie ich o tym informować.

A Ja dalej w szpitalu. Stwierdzili alergie na rękach najprawdopodobniej egzema a opuchnięte powieki i pod nimi to przeziębienie. I to wszystko spowodowane podwyższonymi hormonami w ciąży. Dostaje kroplówki i leki. Ale mówią, że dostaje wszystko co jest dozwolone w ciąży.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuję pobytu w szpitalu. Oby szybko pomogli i zebyś się lepiej poczuła!
 
Witam wszystkie mamy przyszłe i obecne. Chętnie do was dołączę ostatnia@ 30.06 beta z wczoraj 532. Mam już synka 5 letniego a to moja druga pociecha.
 
@Leonia89 trzymam kciuki za Ciebie Kochana. Ja mieszkam w Niemczech od paru lat. I tu jest obowiązek chodzenia do dentysty podczas ciąży. Mają specjalne środki dla ciężarnych i tyle. Wiadomo tylko, że trzeba przy każdej wizycie ich o tym informować.

A Ja dalej w szpitalu. Stwierdzili alergie na rękach najprawdopodobniej egzema a opuchnięte powieki i pod nimi to przeziębienie. I to wszystko spowodowane podwyższonymi hormonami w ciąży. Dostaje kroplówki i leki. Ale mówią, że dostaje wszystko co jest dozwolone w ciąży.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki wielkie! ;)
Od razu na wejściu oznajmię że jestem w ciąży... Właśnie jestem też już po drugim pobieraniu... Za kilka godzin wynik...

@AnetaManiak oby Ci szybko przeszło po tych kropklowkach... A wiesz kiedy wyjdziesz...? Lekarze coś Ci powiedzieli?
 
reklama
Do góry