reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

W 2011 roku miałam poronienie ale w 2012 urodziłam synka i jeszcze mam 9 letnią córeczkę

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co jak masz możliwość to wiesz lepiej pójść prywatnie. Czasami lepiej dmuchać na zimne. No a UK mają pod tym względem takie głupie podejście. Bo dla nich do 12tc to nie ciąża. Tak mi koleżanka mówiła. Też robiła na początku prywatnie w Polskiej klinice.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny!!!
Zastanawiam się czy nie będę jednak lutową mamą :confused: bo te moje wyniki trochę dostają...
Zobaczymy czego się dowiem 7 lipca na wizycie.

Jednak według wszelkich obliczeń wychodzi początek marca... Zobaczymy :-) :)
 
Dziewczyny czekam na dentystę... Minęła godzina od badania bety i są wyniki...

26.06 - 32dc - wynik 5960 mIU/ml
Po 72 godzinach
29.06 - 35dc - wynik 14965 mIU/ml

Jejku... No jest wszystko w porządku... Ja jeszcze w to nie wierzę... Beta rośnie... Przyrost powinien być o 110% jakoś. No i powiedzmy że jakoś tak by to wyszło mniej więcej.
Wszystko jest dobrze!!!
Cieszę się bardzo :-) :)

Ale super, cieszę się :)
Ja mam wizytę 5 i sie stresuję, przez to nierobienie bety. Ale wolę czekać na wizytę niż ją robić.
Termin porodu jest też orientacyjny +/- parę dni. Chyba wg pierwsze wizyty jest wyznaczany termin :)
 
Może ale to wielkie może wieczorem. Ale nie mam za bardzo na to liczyć.

Dentysty się nie bój. Oni muszą wiedzieć jak postępować w takich sytuacjach. Masz jakiegoś dobrego dentyste którego znasz albo ktoś Ci polecił??? To czekamy na wyniki!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie poszłam do szpitala, tutaj dentysta przyjmuje na bieżąco, nie ma terminów. No i okazało się że dzisiaj przyjmuje stażysta... A większość dentystów jest na urlopach... Także nie wiem czy nie skończy się na umówieniu się na prywatną wizytę... Do sprawdzonego dentysty...
 
No właśnie poszłam do szpitala, tutaj dentysta przyjmuje na bieżąco, nie ma terminów. No i okazało się że dzisiaj przyjmuje stażysta... A większość dentystów jest na urlopach... Także nie wiem czy nie skończy się na umówieniu się na prywatną wizytę... Do sprawdzonego dentysty...
No chyba lepiej tak zrób. O ile nie boli i o ile długo nie będziesz czekać.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leonia ja chyba tez bede lutowa mama. Chyba na pewno bo kalkulator mi wylicza na 2 marca. Ale ja bede miała na 100% cesarke przyspieszona wiec pewnie dwa tygodnie przed terminem porodu. Wiec pewnie bedzie polowa lutego. Ale czekam na wizytę u gin.
 
reklama
Do góry