reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Byłam dzisiaj u lekarza. Beta za niska. Może być to ciąża biochemiczna. Progesteron narasta prawidłowo. Zalecamy 2 tygodnie mam powtórzyć badania. Strasznie się boję

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@poziomka_84 ja się tylko modlę, żeby nie zaczęło boleć... mam wrażenie, że pół zęba nie mam. Nie jest tak tragicznie, ale odpadła tak jakby jedna ścianka...

Czy któraś z Was była na wizycie u dentysty w tak wczesnej ciąży?
 
Byłam dzisiaj u lekarza. Beta za niska. Może być to ciąża biochemiczna. Progesteron narasta prawidłowo. Zalecamy 2 tygodnie mam powtórzyć badania. Strasznie się boję

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki... teraz to oczekiwanie jest najgorsze... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
 
Byłam dzisiaj u lekarza. Beta za niska. Może być to ciąża biochemiczna. Progesteron narasta prawidłowo. Zalecamy 2 tygodnie mam powtórzyć badania. Strasznie się boję

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
A jaka jest Twoja beta?? Toć lekarz nie ma pewności kiedy miałaś owulacje i kiedy doszło do zagnieżdżenia. Tak samo jeden lekarz dziewczynie z inne wątku na wczesnym etapie powiedział że nie ma serca i ciąża obumarła a na drugi dzień poszła gdzie indziej było serce i ciąża zdrowa!!!! Dziewczyny Nie można obliczać wieku ciąży z miesiączki!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie, co do objawów? Macie jakieś? Ja się czuję, jakby nic się nie zmieniło. No zupełnie nic. Żadnych bólów, mdłości, powiększonych piersi, nic. W poprzedniej ciąży coś tam mnie pobolewalo, teraz kompletna cisza.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie czasami boli delikatnie podbrzusze, tak jakbym miała niebawem dostać @. A poza tym... ten wywalony brzuch... no taki jest pełny jakby. Jak rano nic nie zjem czy w ogóle jak dawno nic nie jadłam to zaczyna mi się robić niedobrze. Jak zjem jest ok. I to chyba tyle. No dzisiaj ten ukruszony ząb... Koleżanka mi napisała, że mogę mieć osłabione zęby podczas ciąży... więc może jeszcze to... Chociaż przy pierwszej nie miałam żadnych problemów z zębami.

No i wczoraj ten płacz taki z niczego. Śmiałam się a po chwili ryczałam bez powodu. Dziwne to było.

To są moje dotychczasowe objawy :happy2:
 
A jaka jest Twoja beta?? Toć lekarz nie ma pewności kiedy miałaś owulacje i kiedy doszło do zagnieżdżenia. Tak samo jeden lekarz dziewczynie z inne wątku na wczesnym etapie powiedział że nie ma serca i ciąża obumarła a na drugi dzień poszła gdzie indziej było serce i ciąża zdrowa!!!! Dziewczyny Nie można obliczać wieku ciąży z miesiączki!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Beta 22,90 . Owulacja była 9 czerwca na pewno, gdyż mieliśmy inseminację.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jezuuuuuu DZIEWCZYNY!!!!

Jadłam bułkę w pracy... i złamał mi się ząb!!!

Normalnie odpadł mi kawałek zęba...
jestem załamana... i wściekła :crazy:

Jutro idę do dentysty, ale to jest moja pierwsza wizyta u dentysty w ciąży. W poprzedniej ciąży nie robiłam nic z zębami. A teraz? Przecież jakieś znieczulenie, uzupełnienie tego zęba... I tak się cieszę, że nie boli póki co...
Mi też się kiedys takie coś przytrafiło i poszła dwójka:growl:myślałam, że oszalej. Mi w poprzedniej ciąży jak dentysta robił, to bez znieczulenia.
 
Mi też się kiedys takie coś przytrafiło i poszła dwójka:growl:myślałam, że oszalej. Mi w poprzedniej ciąży jak dentysta robił, to bez znieczulenia.

no coś Ty? ja pierdziele... bez znieczulenia? chyba bym się posrała... jezuuuu.... ale nie... no ja nie dam rady bez. Jestem przerażona :oo: Jejku i to jeszcze dwójka Ci poszła... mi chociaż z tyłu... szóstka... nie widać za bardzo, no ale trzeba zrobić. AAAAAAAaaaaa!!!!!
 
reklama
Beta 22,90 . Owulacja była 9 czerwca na pewno, gdyż mieliśmy inseminację.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to przepraszam. Ale czasami bywa i tak, że się nagle podnosi. Trzymam za Was kciuki Kochana. Ja jestem po jednej stracie i stymulacji bo u nas jest problem z nasieniem. I do tego jestem w szpitalu bo od wczoraj mam spuchniętą twarz jak bokser po walce. Z wyników ponoć to przeziębienie tylko w bardzo dziwny sposób Mi się objawia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry