reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

I ja witam [emoji4] Z kalkulatora wyszedł termin na 5 marca. Radość i jednocześnie strach są ogromne. Pierwszy Maluszek miał wadę genetyczną, a o drugą ciążę staraliśmy się 2 lata i 3 miesiące. Przesyłam ciepłe myśli i trzymam kciuki za Was. Asia

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w naszym gronie:)
Rowniez trzymam kciuki za Ciebie :)
 
reklama
Witaj @Asiakelly i gratuluję ;-) Trzymam kciuki za spokojne 9 m-cy z nami :-)

Za resztę z Was trzymam kciuki za dobre przyrosty bety :)

Ja nie betuję, dla mnie to za duży stres. Zawsze przez ostatni rok wychodziło źle. Czekam sobie na wizytę spokojnie, ale za Was trzymam kciuki :)
 
@ni_kusia byłam wczoraj u normalnego lekarza i nic Mi na to nie dał bo jestem w ciąży i mówił że po 3dniach powinno przejść samo.
Możliwe że masz to od pułków albo za gorąco masz w nocy jak śpisz. Było widać malutki pęcherzyk ciążowy. Teraz jestem 4t4d liczone z owulacji. Bo jestem pl monitoringu i mierzyłam temperaturę. A Moja @ zaczęła się dzień po Twojej[emoji6]ale owulacje miałam dopiero 9.06

A Ty kiedy miałaś owulacje??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja owulka przypadła (wg testów owu) 6/7 czerwca :)

Dziewczyny coś dla nas. Świetnie opisane aż się wzruszyłam!!!
Link do: Jak rozwija się dziecko w łonie matki? 1-5 tydzień ciąży

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Piękne, poryczałam sie ;)
 
Cześć. Dzisiaj odebrałam wyniki bety 1453 wynik. To chyba 6 tydzień o ile się nie mylę. Wg @ wyliczylam że 5
Teraz zostaje mi czekać do 14go bo wtedy mam wizytę u ginekologa.
Od czwartku mam tak mniej więcej co godzinę delikatne skurcze/klucia w podbrzuszu.... mam nadzieję że to normalne bo już nie pamietalam jak to było w pierwszej ciąży( 5 lat minęło )
Muszę wieczorem nadrobić te 10 stron co przez 3 dni pisalyscie
 
Cześć. Dzisiaj odebrałam wyniki bety 1453 wynik. To chyba 6 tydzień o ile się nie mylę. Wg @ wyliczylam że 5
Teraz zostaje mi czekać do 14go bo wtedy mam wizytę u ginekologa.
Od czwartku mam tak mniej więcej co godzinę delikatne skurcze/klucia w podbrzuszu.... mam nadzieję że to normalne bo już nie pamietalam jak to było w pierwszej ciąży( 5 lat minęło )
Muszę wieczorem nadrobić te 10 stron co przez 3 dni pisalyscie
A to pierwsza Twoja beta??
Skurcze i rozciąganie są normalne, jak na okres takie uczucie :) Jeśli nie towarzyszą temu bóle krzyza intensywne ani nie ma plamień to wszystko w porządku:)
 
No właśnie, co do objawów? Macie jakieś? Ja się czuję, jakby nic się nie zmieniło. No zupełnie nic. Żadnych bólów, mdłości, powiększonych piersi, nic. W poprzedniej ciąży coś tam mnie pobolewalo, teraz kompletna cisza.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to pierwsza Twoja beta??
Skurcze i rozciąganie są normalne, jak na okres takie uczucie :) Jeśli nie towarzyszą temu bóle krzyza intensywne ani nie ma plamień to wszystko w porządku:)


tak pierwsza beta :) zrobiłam tylko po to, żeby mieć podkładkę do tego żeby lekarz rodzinny mi wystawił zaświadczenie do zakładu pracy ;) Raczej kolejnej nie będę robiła, poczekam na wizytę u ginekologa.
 
jezuuuuuu DZIEWCZYNY!!!!

Jadłam bułkę w pracy... i złamał mi się ząb!!!

Normalnie odpadł mi kawałek zęba...
jestem załamana... i wściekła :crazy:

Jutro idę do dentysty, ale to jest moja pierwsza wizyta u dentysty w ciąży. W poprzedniej ciąży nie robiłam nic z zębami. A teraz? Przecież jakieś znieczulenie, uzupełnienie tego zęba... I tak się cieszę, że nie boli póki co...
 
reklama
jezuuuuuu DZIEWCZYNY!!!!

Jadłam bułkę w pracy... i złamał mi się ząb!!!

Normalnie odpadł mi kawałek zęba...
jestem załamana... i wściekła :crazy:

Jutro idę do dentysty, ale to jest moja pierwsza wizyta u dentysty w ciąży. W poprzedniej ciąży nie robiłam nic z zębami. A teraz? Przecież jakieś znieczulenie, uzupełnienie tego zęba... I tak się cieszę, że nie boli póki co...
Leonia, masakra, współczuję. Na pewno dentysta będzie wiedział jak obejść się z taką wczesna ciążą i nie zrobi nic, co mogłoby zaszkodzić maluszkowi.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry