reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hehehhe,dla mnie 10.08 to będzie "big day" Bo póki co to tak mało do mnie dociera,że nam sie rodzina powiekszy.Nawet mnie nie korci,zeby komukolwiek powiedziec,a wrecz milczalabym chciaz do 12tc i badań prenatalnych.Ale wyjazd z paczką znajomych przede mną,a tam brak picia znaczy ciąża albo chora psychicznie

moja rodzina na grillu tez w szoku jak to tak nie pije, ale powiedziałam ze biorę leki, to stwierdzili że mogłam później zacząć i tyle ;p
 
reklama
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie :) u mnie w piątek będzie leciał 9 tydzień a kolejna wizyta 21 sierpnia a 22 sierpnia badania prenatalne.Ja na zlecenie lekarza biorę kwas foliowy ActiFolin i Folio z jodem bo ja choruje od ponad 2ch lat na tarczyce.
Badania podstawowe które zlecił lekarz robie za tydzień -mam nadzieje ze będą w normie :) ogólnie na początku miałam tragiczne mdłości ale z dnia na dzień są coraz mniejsze :) Aaa i o ciąży u mnie wszyscy wiedzą. Pochwaliłam się jak na teście były dwie kreseczki :) nie mogłam wytrzymać :) długo z mężem sie staraliśmy ale tarczyca nam w tym przeszkadzała no ale wkoncu się udało :)
 
Chwila bez zasięgu a tu milion wpisów :) i Jescze jakieś forum zamknięte? Widze,ze nie tylko ja mam wizytę 10 sierpnia i tak jak i Wy przebieram nóżkami zeby to bylo juz :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie. Dzidzia rośnie wg usg idealnie z tygodniem ciąży choć Pani doktor mówi ze kryzys jeszcze nie miną a więc leżenia ciąg dalszy. 17 sierpnia zapisałam się na "usg genetyczne" mam nadzieje ze rozsieje cały mój strach. Pozdrawiam
 
Chwila bez zasięgu a tu milion wpisów :) i Jescze jakieś forum zamknięte? Widze,ze nie tylko ja mam wizytę 10 sierpnia i tak jak i Wy przebieram nóżkami zeby to bylo juz :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czekam na 10 jak na wygraną jakaś [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].Dobrze, że wizyta o 11 bo bym oszalała.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem juz po dwóch poronieniach i cc ciąża jest zagrożona. Tydzień temu zaczęłam obficie krwawic spędziłam kilka dni w szpitalu ale plamienie pozostało.
Ja niby wszystko ok,ale po stracie z końca stycznia wole się za dużo nie męczyć.Jak mam możliwość to leżę ile mogę.Biore luteine i juz w zasadzie wszystko w rękach Boga.Musimy przetrwać ten trudny okres później będzie juz z górki.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niby wszystko ok,ale po stracie z końca stycznia wole się za dużo nie męczyć.Jak mam możliwość to leżę ile mogę.Biore luteine i juz w zasadzie wszystko w rękach Boga.Musimy przetrwać ten trudny okres później będzie juz z górki.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię:)
 
reklama
Do góry