reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Szczerze to ja się bronię nogami i rękami przed lekami w ciazy,jakie by nie byly.W poprzedniej udalo mi sie do samego konca.Jak mi spadało żelazo to piłam koktajle z natki pietruszki i cytryny,od razu sie poprawialo.Teraz mamy idealny sezon na dostarczanie sobie witamin w czystej postaci,zatem korzystam.
Jedynie kwas foliowy,bo nie bralam wczesniej,wiec dla rownowagi,chociaz wcinam brokul,bób i tym podobne,wiec od jakiegos czasu tez dostarczalam regularnie w naturalnej postaci.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Szczerze to ja się bronię nogami i rękami przed lekami w ciazy,jakie by nie byly.W poprzedniej udalo mi sie do samego konca.Jak mi spadało żelazo to piłam koktajle z natki pietruszki i cytryny,od razu sie poprawialo.Teraz mamy idealny sezon na dostarczanie sobie witamin w czystej postaci,zatem korzystam.
Jedynie kwas foliowy,bo nie bralam wczesniej,wiec dla rownowagi,chociaz wcinam brokul,bób i tym podobne,wiec od jakiegos czasu tez dostarczalam regularnie w naturalnej postaci.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
I tak powinno być [emoji2]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze poczekam z mówieniem wszystkim, pewnie że trzy tygodnie do następnej wizyty. To wtedy też będzie już skończony 10 tydzień
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Mój termin na 3.03. Skończył się właśnie 10 tydzień ale niestety ciąża jest zagrożona. Jadę na duphastonie i zaliczyłam pobyt w szpitalu z krwawieniem. Także jestem pełna obaw ale i nadzieji. Życzę wszystkim powodzenia☺
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Mój termin na 3.03. Skończył się właśnie 10 tydzień ale niestety ciąża jest zagrożona. Jadę na duphastonie i zaliczyłam pobyt w szpitalu z krwawieniem. Także jestem pełna obaw ale i nadzieji. Życzę wszystkim powodzenia[emoji5]

Moje poprzednie ciaze tez tak wygladaly.W pierwszej panikowalam,a w drugiej odpuscilam.Poza tym bylo juz jedno dziecko w domu,wiec chcial nie chcial ruszac sie musialam.Wszystko zakonczylo sie happy endem.

Co do mowienia w pracy to gdyby nie delegacje to bym pewnie nie powiedziala,dopoki sami by nie zauwazyli.Pod koniec miesiaca mam impreze integracyjna to pewnie wtedy bedzie okazja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, kiedy powiecie w pracy, znajomym o ciąży??? Jutro będzie 7 tydzień i chcę czekać do 10
W pracy u mnie juz wiedza bo musialam powiedziec zeby jak cos dzwignac to zeby ktos mnie wyreczyl. Czy jakbym musiala usiasc czy cos to zeby nikt sie nie zdziwil bo prace mam stojaca. A znajomi to tylko moje 2 kolezanki wiedza. Z rodziny tylko rodzice i siostra z mojej strony. Reszcie milcze bo poprzednia ciaza zakonczyla sie lyzeczkowaniem i nie chce zapeszac.

Z witamin tylko kwas foliowy biore i duzo warzyw i owocow jem.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry