reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam wszystkie przyszłe mamusie. Mój termin na 3.03. Skończył się właśnie 10 tydzień ale niestety ciąża jest zagrożona. Jadę na duphastonie i zaliczyłam pobyt w szpitalu z krwawieniem. Także jestem pełna obaw ale i nadzieji. Życzę wszystkim powodzenia[emoji5]
Hej. Dobrze ze juz ok. W pierwszej ciazy tez tak mialam a teraz mam zdrowego synka. Okazalo sie ze bylo za malo progesteronu i stąd plamienia wystapily

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, kiedy powiecie w pracy, znajomym o ciąży??? Jutro będzie 7 tydzień i chcę czekać do 10
ja jak tylko wrócę z urlopu to powiem. Gdyby nie urlop to powiedziałabym zaraz po wizycie u lekarza kiedy potwierdzi dobre wieści.
Wychodzę z założenia , że nie po to mam prawo jako ciężarna w pracy by z tego nie korzystać. Dla mnie mój stan odmienny jest na 1 miejscu. Ja i moje dziecko jesteśmy najważniejsi, a zdanie pracodawcy i pracowników mam w nosie.
Mam teraz w pracy taką jedną co przyznała się do ciąży tydzień temu, a od 2 miesięcy bumeluje jak wlezie . Ma opinie nieroba, nikt jej nie lubi bo tylko zciemnia. No i jak się wszyscy dowiedzieli , że jest w ciąży to każdy powiedział "no idiotka, zamiast od razu powiedzieć to się kryła jakby było czego się wstydzić"
 
a tak w ogóle to zaczynam troszkę panikować, bo nie latam za często do toalety na siusiu ( a powinnam chyba) i coś mnie dzisiaj piersi przestały boleć .
 
Hej mam termin na 1 marca najpierw myślałam ze urodzę w lutym ale po drugiej wizycie u lekarza ustalił ostateczny termin na 1 marca. Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Femibion Natal 1 i dodatkowo B12 swansona ze względu na mutację i kwas foliowy swansowa,
Na temat witamin słyszałam różne opinie. Jedni lekarze dają od testu witaminy inni w 2gim trymestrze, najlepiej zapytać lekarza:)
Również biorę Femibion Natal 1 a w drugim trymestrze zacznę brać coś z kwasami DHA popytam jeszcze lekarza co poleca
 
a tak w ogóle to zaczynam troszkę panikować, bo nie latam za często do toalety na siusiu ( a powinnam chyba) i coś mnie dzisiaj piersi przestały boleć .
Ja do toalety od początku nie chodzę często i zdarzały mi się też takie dni że w ogóle mnie piersi nie bolaly

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a tak w ogóle to zaczynam troszkę panikować, bo nie latam za często do toalety na siusiu ( a powinnam chyba) i coś mnie dzisiaj piersi przestały boleć .
Mnie dzisiaj też przestały boleć ... Ale może ogranizm daje nam troszkę odpocząć , chociaż sama niewiem [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry