reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Volka ja dostawalam zastrzyki jak lezalam na ginekologi z zapaleniem pecherza.Niewiem jak to się ma do tego czy jest tendencja czy nie .Ogolnie przy dlugim unieruchomieniu czy zabiegach daja profilaktycznie .
 
reklama
Wydaje mi sie ze lepiej wziasc te 10 zastrzykow.Tak naprawde niewiesz czy masz tendencje do zakrzepow bo to wykazuje badanie usg dopler.Tak naprawde zakrzepica to cichy zabójca wiec jak daja to bierz .
 
ale w szpitalu ok,niech sobie daja tylko,ze w domu ja sobie nie dam zrobic! Sama nie zrobie i mezowi tez nie dam :/
 
Mi coś wspominali o zastrzykach do domu wiec wezmę jakoś damy radę :) zresztą ja tu zostanę dopóki Grzesia nie wypisza do domu a to może być za 2 tyg :(
Volka wczoraj na noc ostałam 2 przeciwbólowe i rano lepiej było wstać na siusiu nie wiem czy to dzięki tabletkom
Wyniki ma dobre na razie go naswietlac dziś będzie 3 dzień mam nadzieję że po naświetlaniu go dostanę
 
A co dostajesz przeciwbolowo? Moze cos silniejszego. Bo ja cala noc nie wyrabiam,musze co 4 godz.brac :p. No widzisz,z Grzesiem bedzie coraz lepiej i na pewno juz niedlugo Ci go dadza. Lewusek nie wiem co to jest,powiedziala tylko,ze bede musiala robic zastrzyki w domu.
 
Volka to heparyna. Kiedys mialam przez lekarza przepisane ale sama nie umialam sobie robic i chodzilam raz dziennie do przychodni .Zastrzykow sie nie boje ale sama sobie wbic nie umialam :)
 
Nie wiem co mi dała bo skupialam się na odciaganiu mleka ale zapytam
Powiem wam że mąż mnie tak wspiera teraz z tym odciaganiem mleka sama bym nie dała rady wstał teraz zje weźmie prysznic i przyjedzie wtedy z nim zacznę bo jakoś przy nim mi lepiej :)
Teraz na chwilkę zamknę oczka
 
reklama
Volka ja po pierwszym cc miałam tylko 2 zastrzyki w brzuch w szpitalu w domu nic.

Bar jesteś super dzielna kobietka. Trzymam za Was &&&&

Ja już ogarnięta, wyszorowana, wygolona i o 8 wyjeżdżamy do Rzeszowa, trzymajcie kciuki bo paniczny strach mnie ogarnia :hmm:
 
Do góry