reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bursztynek gratulacje!! Zdrowka:)

To widze, ze nie tylko mojemu Mezowi podoba sie dzisiejsza data;) rano wstal i pierwsze jego slowa - "to co? rodzimy dzisiaj?";D
Ale ja sie nie pisze na dzisiaj. Kubus chory, ja ledwo zyje. I te durne skurcze. Ja nie wiem co z ta moja trefna macica jest, ze potrzebuje tyle przygotowan:/

Lewusek, wlasnie na odwrot-mleko z cycusia wcale nie pomaga na pozbycie sie zoltaczki. Wrecz utrudnia jej schodzenie. Moj Kuba mial zoltaczke dopoki karmilam go piersia, czyli 8 tygodni.. jak przeszlismy na mieszane to zoltaczka zeszla w dwa dni:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Bursztynek krejzolu YES YES YES :D no po prostu zyczylam Ci z całego serducha żeby udało Ci się wstrzelic w ten termin (bynajmniej nie złośliwie, tylko "charakterologicznie") i oto jesteście :))) gratulacje!!!

Sarna to teraz skupie się na Tobie ;) 1 marca pasuje? To już zaczynam wizualizowac :)

Bar kurcze to po 24 h tak naprawdę niewiele wiesz co u Grzesia :( mają obowiązek informować cie o stanie jego zdrowia i prognozach kiedy się zobaczycie, przytulucie... Rany jak napisałaś o reakcji położnej to mnie aż za gardło scisnelo... Wszystko będzie dobrze, a najdobrzej u mamy, wiec niech cię szybko do niego dopuszczają!!
 
Arusiowa- ja przez cale ciecie o Tobie myslalam! Wykrakalas [emoji12]

Jak to moj tesciu powiedzial wyjatkowa data wyjatkowa dziewuszka bedzie [emoji7]

No i zapewne ma racje...
Wiecie co uwielbiam jak moje maleństwo sie budzi, przeciąga wydajac z siebie rózne dźwięki ... robiąc tysiac minek prz tym nierzadko puszczajac bączka lub nawet robiac kupke... no slodko to wygląda...
 
Tak tak mój mnie już o 5 pobudzał do porodu dzisiaj :) Też nam się podoba data aleee jakoś skurczy nie czuję także w moim przypadku sex nic nie dał :p
 
Wiecie co, mój też twierdzi ze 29 to,fajna data, wyjątkowa i on by chciał :p ja trochę mniej, bo jeszcze nie pora :O

Bursztynek jednak zakręcona data, gratulacje ;) która wróżka z bb Ci taką wywrozyla? :p

Cocosh ja też nie chodziłam w ogóle na szkole rodzenia, zaraz tu ja wspólnymi siłami zrobimy ;) przede wszystkim mało pomocne, ale każdy poród jest inny ;) ja np byłam w szpitalu jak juz skurcze się zaczęły, wzięli mnie na porodowke jak juz nie mogłam usiedzieć z uciskow (skurczy), tylko sobie dreptalam. Za to dziewczyna z lozka obok syczala z bólu co ileś minut, jak masz juz jakieś straszaki to na 100% poznasz ze to inne skurcze. A wxzwsniej nic niw zwiaatowalo porodu, miala i apytyt, i dobry humor, straszakow zero ;) Z kazdym jednym skurczem te sa coraz silniejsze i intensywniwjsze, wydluzaja sie z tego co pamietam. Mi wody odeszły tuż przed partymi, po zzo, poczułam silny ucisk na dole, jakby mała miała głową się przebić, pyk i jakby wiadro wylane. jakby co do apetytu przed to byłam mega głodna, ale to mogła tez być kwestia poprzedniej szpitalnej kolacji i zjedzenia tylko śniadania w domu, bo jeszcze przed położeniem się do szpitala musiałam załatwić coś na uczelni. Potem mąż pojechał kończyć remont, nie było czasu na dokarmianie mnie ;)

Lewusek ja też już słyszę swojego giną "szyjka zamknieta, trzyma, dziecko ładnie sobie rośnie, skurcze juz mogą być, macica sobie ćwiczy " itp ;)

Clodi ja juz trzymam kciuki za jutro, no stress, teraz już odwrotu nie ma, wiesz czego się mniej więcej spodziewać ;)

Kamila idź, niech Ci chociaż ciśnienie sprawdza... a jak ogólnie się czujesz?

Fanti to ja nie wiem czy nie wolę rodzic niż wyrywac zeba :D nawet kanały zniose, ale wyrywanie pozostawilo we mnie jakąś traume :O
 
A mój Oli obudzil się z gorączka 38,9znów go coś dopadło,mam nadzieję że nic poważnego.dostal syrop i zasnął znów. U mnie gardło nie odpuszcza,M oczywiście zły na cały świat, poszedł do pracy i ma wszystko gdzies, eh co za dzień. ...ja rodzic dziś nie chcę. Muszę niedługo zanieść mocz do badania i z młodym przy okazji do rodzinnego,a już sobie wyobrażam ta kolejkę w poniedziałek. ..

Cocosh do ciebie pasuje mi tez 29.02☺
 
BURSZTYNEK gratulacje dla Ciebie, Zuzulinka śliczna królewna :-) :):-) :):-) :)

Odpoczywaj teraz cobyś sił nabrała i szybko wróciła z córcią do domku !

Cocosh, nie martw się :) Ty będziesz następna
 
reklama
Ja miałam ciężką noc, dopadł mnie jakiś strach, panika że to już, że w nocy urodzę, głupia wkręciłam coś sobie, bo brzuszek przyjął dziwną pozę, do tego poczułam dziwny ból w pachwinach i na dole i miałam wrażenie,że mała w kanale. Zasnąć nie mogłam, mój przerażony, musiałam go uspokoić, że wszystko ok,że przecież dziś nie urodzę i jakoś zasnął. Ja co chwilę się budziłam, spocona i ze spłyconym oddechem (ze strachu), bo co poszłam do wc, to brzuszek wydawał się bardzo nisko.
 
Do góry