reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bursztynek gratulacje :) ale sobie datę Wasza Zuzka wybrała ;) wyjątkowa! A zobacz jaka oszczędność hihi urodziny robisz co cztery lata ;) ucałuj Dziewczynkę... i powiem Ci jedno: będzie miała charakterek hihi ❤❤❤

Barbra Kochana myślami jestem z Tobą... Grześ szybko dojdzie do siebie i będziecie całą rodzinką cieszyć się sobą nawzajem w domku :)

Sarna to teraz Twoja kolej ;)

Serduszko, a jak u Was? Chłopcy nie są zazdrosni?

Volka a Ty jak się czujesz Kochana?

Któraś się pytała jak wygląda sprawa z pokarmem moim. W szpitalu dostawałam bromergon na zatrzymanie laktacji. M był w piątek w aptece i wziął mi opakowanie do domu. Ale ponieważ moje piersi nie okazywaly śladów pokarmu to ich nie brałam. Jak się obudziłam dzisiaj w nocy to od razu miałam wielkie piersi jak balony i musiałam polknac jedną tabletkę....
Co do tego jak wyglądają nasze nocki to jest średnio... dzisiaj pierwsza noc Bartolini przespal u siebie w łóżeczku....
Spaaaaaaaaaac
 
A ja dzisiaj znowu jestem lekko przerażona i ciesze sie, ze jeszcze nie urodzilam. Kuba cala noc walczy z goraczka, spac nie moze, jest taki biedny, ze tylko chce sie tulic... i teraz wyobrazilam sobie noworodka w domu-nie bede już miala tyle czasu, zeby zająć sie tylko Kubusiem i poswiecic mu tyle uwagi, ile potrzebuje.. a on jest przeciez jeszcze taki malutki:(

Marcowa mi przed pierwszym porodem brzuch zrobil sie taki dziwny;) bardzo waski i bardzo 'do przodu'. Rano to zauwazylam a o 16 zaczely sie skurcze;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Kubusiowa, ja wpadłam w panikę wczoraj, bo przypomniałam sobie jak to pisałaś jakiś czas temu! więc stres był na maxa.
 
Arusiowa widzę, że zaczynasz robić konkurencję mojej gin ;)re

Cocosh napisz nam jak Twój mąż się czuje.. i kiedy to sanatorium? Da radę być z Tobą przy porodzie?

Ja dziś pierwszy raz od kilku nocy spałam wyśmienicie.. rałz się w nocy obudziłam na sekundę i pomyślałam tylko, że cudowna jest ta noc bo nic mnie nie boli i nie przeszkadza..
Tylko sny były dziwne.. śniło mi się, że strasznie chciało mi się siku i nie mogłam zrobić.. byłam w jakimś bunkrze, w toaletach, w końcu w domu na swoim kibelku i nic.. cisnę i cisnę i nic nie wychodzi a pęcherz mało nie rozerwie.. jak się potem obudziłam to pomyślałam, że dobrze, że nic nie wyszło bo całe łóżko byłoby zsikane..:D

Fanti to ja nie wiem czy nie wolę rodzic niż wyrywac zeba :D nawet kanały zniose, ale wyrywanie pozostawilo we mnie jakąś traume :O

Ja akurat wyrywania też się boję.. ale to dlatego, że miałam mega traumę u mojej dentystki.. Kilka lat chodziłam do tej samej.. z Olim w ciąży nie było miesiąca bym u niej chociaż raz nie była.. a jakiś czas temu w pracy zaczęła mnie boleć tak nagle 8, do wieczora ciężko było wytrzymać.. zadzowniłam do niej czy przyjmie mnie po 20 bo tak wracałam z pracy to odmówiła.. następnego dnia poszłam do niej, to był wieczór.. ona mówi, że ząb do wyrwania, powinno być zdjęcie ale już za późno i wzięła się za wyrywanie.. no i zmiażdżyła zęba, naderwała, i zostawiła... ja wyłam z bólu a ona mi kazała chirurga szukać.. Nie wiem jak ja autem do domu dojechałam.. mąż w szoku, biegiem zaczął szukać ratunku ale ja sie zaparłam , że już nikomu nie dam zajrzeć do buzi.. i dopiero następnego dnia rano moja mama wzięła mnie w obroty, wydarła się na mnie, zjechała mnie z góry do dołu i zabrała do chirurga.. 2 godz facet się męczył.. powiedział, że to powinno być teraz operacyjnie usuwane.. 4 szwy miałam na koniec.. Nigdy więcej do niej nie poszłam.. Od tamtej pory chodzę gdzie indziej i jest niebo i zmienia.. takie porównanie z poprzednimi wszelkimi..
 
Widzę że jednak ktoś się zdecydował na 29tego.

Bursztynek gratulacje :)

Drugą noc brzuch mi się napina, chyba zaczyna mocno ćwiczyć. Ale na nas trochę za wcześnie jeszcze. Mąż po wczorajszym odejściu czopa zestresowany, chciał dzisiaj ze mną w domu zostać ;)
 
Juana zobacz ile się Bursztnek bez czopa "bujała"..

Większości facetów ta data się podoba.. mnie osobiście nie podoba się.. mówiłam już do Bronka, że śnieg za oknem, zima a mamy umówioną randkę na wiosnę więc niech siedzi jak mu dobrze :p
 
reklama
Gratulacje mamą

Ja z Mężem jade do Poznania. A mąż sie śmiał byle dziś nie urodziłam. Dziś jak wstawalam w nocy siku to sie wyprostować nie mogłam miałam głupie wrazenie ze mnie blizna od cc ciągnie od środka.
 
Do góry