reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Za Grzesia wszystkie ciocie bb na pewno trzymają kciuki by szybciutko przybieral na wadze i zeby wszystko bylo ok.
Trzymaj sie Barbra! !
 
reklama
Bar gratulacje. Maly szybko nadrobi. U nas dzis juz jest tak w miare. Malego mam przy sobie,karmie go piersia. Od razu chwycil i tak mu sie spodobalo,ze teraz non stop by jadl ;). Ja wpierdzielam kisielek :p. Jutro mam w planach jakies biszkopciki.
 
Volka to super, ze szybko dochodzisz do siebie i ze maly od razu sie ladnie karmi :) Ale Ci zazdroszcze, ze masz juz maluszka i masz to wszystko za soba ! :) Jak bedzie wszystko ok to ile jeszcze w szpitalu Was potrzymaja ? :)
 
Agiszonek super . Gratuluję . Ale dziewczyny Wy sobie chyba żarciki robicie -te co w luty się powciskaly mają takie ekspres porody ,a te co w marcu będą rodzic się pewnie namęcza; p
 
reklama
Powiem wam że jechaliśmy do szpitala to skurcze były co 4min i sobie myślę spoko, nawet do wytrzymania. Rozwarcie mialam 4cm. W ciagu 30min rozkrecilo sie tak....zenjak.przyszedl lelarz i powiedział że moje wskazanie to nie wskazanie tak nprawde to taki mnie strach ogarnął
 
Do góry