reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bar trzymam kciuki by Ci z głodu umrzeć nie dali to i siłę na poród znajdziesz :) a poważnie to za was trzy dziewczyny trzymam bar, cień i chrobek &&&&
 
Bar najwieksza wariatka wśród obzartuchow :D pewnie lewatywa hamburgera nie wychwyci, bo jeszcze się nie przetrawi, ale na pozostałe fasolki i gołąbki się przyda ;) trzymaj się żarłoku!! Dasz radę!!
 
Arusiowa ja po cc dostawalam ketonal i karmilam normalnie. Morfiny nie dają zreszta dziecko po pol godz. od cc bylo juz cały czas ze mną wiec nie wiem co by bylo gdyby mi ja dali po morfinie....
 
Dziewczyny trzymam kciuki .Ja dzis malo aktywna bo mam takie bole pod piersiami i pronieniuja do plecow ze juz niewiem czy lezec czy siedziec .Masakra jakas .
 
reklama
Arusiowa myślisz że dasz radę zapomnieć o forum jak coś się zacznie? Wątpię ;) musisz nam coś koniecznie napisać bo pojadę na te białe niedźwiedzie i Ci D skopie :p
 
Do góry