reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja miałam białą, wydaje mi się taka uniwersalna. Jeszcze mam beżowa w kropki.Ale to chyba nie ma znaczenia w jakiej dziecko wychodzi.
volka- gratki :)
 
Volka gratulacje :*** !!

Mi się snila ta moja porodowka ze szpitala!!!
Już l ezalam na tym łóżku i polozna kazala mi się przespać jeszcze jak skurczy nie mam mój siedział na krzeselku koło mnie obudziłam się i on mi mówi ze już miałam jedną kroplowke z oxy i jak się czuje... a ja ze normalnie :D za chwilę znowu lekarka przyszła podlaczyla mi ktg następne oxy ale ja jej mówię ze mnie nic nie ma po tym... zeszła do połowy i mówię mojemu ze jade do taty na chwilę bo kupił psa i chce go zobaczyc ubralam się i pojechałam haha zobaczyłam psa ^^ i wróciłam do szpitala a później...dostałam takich skurczy ze wylam jak wilk do księżyca!!!!!!!! I powiedzieli że znieczulenia nie trzeba juz bo to koncowka to bez sensu a mój tylko mnie pocieszać ,kochanie jeszcze trochę... wytrzymaj wszystko jest okej... jak co mowia to przyj będzie szybciej' a tak się rzucalam ze poduszki mi spadły za łóżko haha

Mnie biodra nie bolą...
Mój jedzie na egzamin a ja szybko odkurze umyje podłogi i jakieś 2danie zrobię

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam akurat biała ale to przypadek :)

Co do położnej to miałam pisać ostatnio ale gdzieś mi to uciekło :p
Moja położna z którą będę rodzic nie ma teraz za bardzo kiedy a nie chodziłam na szkole rodzenia dlatego środowiskowa która ma blisko a się znają wpadnie do mnie na pogawędke :)

Volka gratulacje :)!!!! Odezwij się potem i podaj więcej info to wpisze do listy :* odpoczywaj
 
Volka super. Gratulacje synusia. Wracajcie szybko do pełni sił.
Balladyna ja juz po terminie i nic. Pobiegalam chwilę po schodach i nic. . Nic mi sie nie chce ...mam dola ale nie mam wpływu na to kiedy malemu zechce sie wyjsc. Moja mama ma za tydz bilet powrotny, a tu lipa...wszyscy w kolko pytają, a ja naklepiej bym sie dchowala w łóżku przed wszystki i wszystkimi. Ale jakoś razem damy rade.
Położna na razie nie dzwoni, wiec czekam na wyniki. Jak nie to sama po poludniu zadzwonie do szpitala.
 
reklama
Volka gratuluję i Witam gorąco Szymona! !:) ależ Ty masz siłę ,zaraz po cesarce tu się odezwać ;) kilka godzin i wstaniesz coś mi się zdaje :) jeszcze raz gratki :)
 
Do góry