reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
hehe moje kochanie jest dla mnie tak wyrozumiały uczynny itd itp że jak tylko na jakiś temat ma swoje zdanie to staram się je uszanować ... kiedyś chciałam rodzić w wodzie, a u nas tego nie ma, ale faktycznie nie mamy autka i byłabym sama ... więc wolę tak :)
 
Kate ale cudownosci! Mała jest fantastyczna, aż się cieszę jak głupia do tableta. Ale miałaś widoki ;)

Fanti kciuki marcowe są elastyczne i starcza dla każdego ;) &&

Chrobek masz już skurcze?

Serduszko uhuhu aż mi się krzyżowe skurcze mniej więcej przypomniały. .. brrr faktycznie bez meza przy takich ani rusz ;) ja po tych paru ładnych godzinach, może było z 5 cm rozwarcia dopiero modlilam się żeby ten anestezjolog szybciej przychodzil, także tens być może nie dla mnie... zresztą i tak go chyba nie ma w szpitalu co chce rodzic ;)

Sylvi mi się w ciąży zmienia kolor włosów na ciemniejszy, wyglądam jakbym miała odrosty, a włosów nigdy nie farbowalam. Po 1 ciąży kolor wrócił do normy, a teraz mam tą samą historie :sorry:

Dzasti super ze juz w domku :tak:

Isia ale Cię przeciagneli. .. mam nadzieję że już jesteś po, albo że chociaż Cię nakarmili
 
reklama
Nailie mam, ale tylko w podbrzuszu, a zdaniem położnych w szpitalu to nie są skurcze, tylko Hanie właśnie na takich skurczach urodziłam. Boli mnie coraz bardziej, aż mnie zgina w pół.
 
Do góry