reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Nie wiem czy może być.... kazali mu kupić strój za 20 zł :) bez paragonu płatne gotówką i zgodnymi hihi
Ale chyba na porodowce nie można być w normalnych ubraniach... może będzie za szybą, nie wiem dokładnie...
 
reklama
Nie wiem czy może być.... kazali mu kupić strój za 20 zł :) bez paragonu płatne gotówką i zgodnymi hihi
Ale chyba na porodowce nie można być w normalnych ubraniach... może będzie za szybą, nie wiem dokładnie...
Wydaje mi się ,że jak kazali kupić to będzie mógł być ;) mojej koleżanki mąż też był podczas cesarski . Tylko mógł siedzieć za głową kobiety rodzącej ;)

Isia juz niedługo ;) to plus cesarski ,że wiesz ,że to za chwile itp :)
 
a tak w ogóle to dotarło do mnie że ja się za szybko swoim szczęściem z wami nie podziele ... tzn u nas w szpitalu nie ma darmowego wifi a ja nie mam pakietu na internet ... wiec jak znikne to pojawie się dopiero z młodym na rekach :p
 
Isia to juz niedlugo. Podziwiam za spokoj ;). Mi pewno relanium beda musieli podac. Kuzwa,bylam w szpitalu specjalnie sie poczlapalam po wypis a tu wypisu nie ma nadal! Ja pierdziele! Nie odbieram tego,odbiore potem dwa jak bede z dzieckiem wychodzic. Znajoma spotkalam w lumpie i mi mowi,ze jej kolezanka miala ostatnio cc i. Jak chciala leki na ból potem to jej ibuprom i pyralgine dawali. Ja to pamietam ze na morfinie po cc bylam :/. A potem ketonal mi dawali. Teraz tez bede krzyczec o ketonal jak bedzie bardzo bolalo.
 
W końcu doczytalam☺
Ale teraz tu tyle się dzieje i ile emocji☺
Serduszko ale agentka z Ciebie,relacja z porodowki,że miałaś siły podziwiam,jeszcze raz bratki dla Ciebie i dochodzcie szybciutko do siebie☺

Isia za Ciebie tez trzymam bardzo mocno kciuki powodzenia już niedlugo☺

I kciuki za wszystkie odczopowane i skurczowe☺
 
reklama
Urodziłam... O 8:30... Masakra byla. Alex wazy 3330 i ma 55 cm... Odezwe się jak dojde do siebie
Serduszko kochana ogromne gratulacje i cała masa pysiaków dla Ciebie i synka :) dałas radę i masz to już za sobą. Dzielna mama- na to hasło zawsze Ciebie będę mieć przed oczami.:)

Gandiflora gratuluję i pisz jak to było.

Isia nadal trzymam. Powiem więcej - jednocze się z Tobą i nie jem. Chyba opcja zemsty tak na mnie działa. Ale i tak liczę na to :p
Buziaki na wytrwałość bo odwagi Ci nie brakuje :)
 
Do góry