reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Asienka oby tylko na strachu się skończyło, daj znać co Ci powiedzieli

Isia i jak tam mąż zdążył? A czym tu się stresować, jak sami swoi dookoła, jesteś w dobrych rękach

Kamila to w takim przypadku koniecznie daj znać którejś przez smsa ;)

Elisse bądź taka dobra i zdaj relacje o co chodzi z tymi tensami ;)


Melduje ze juz mam łóżeczko w domu i to pomalowane, jeszcze tylko przykleić szczebelki ,ustawić i mogę być spokojna :D jeszcze mi zostało pranie wózka i fotelika, ciekawe ile jeszcze będą do mnie "szly" :sorry:
A moj brzuch chyba stał się zauważalny bo w przeciągu 2 dni 2 razy mnie przepuscili w kolejce ;)
 
Isia juz pewnie wie co sie miedzy nozkami krylo :)

Tez wlasnie slyszalam, ze jest cos takiego jak TENS ale nie wiem czy jest to u mnie dostepne i jak to w ogole dziala ;)
 
Mi położna mówiła że u nich 2-3 babki to chciały jedna w trakcie zrezygnowała a tak to nikt nie korzystał z tego ale jak bym chciała to jest tylko kupić sobie muszę te plastry 60 zl
 
kurczę jestem na ip, jeszcze mnie w tym szpitalu nie było. Babka wyszła jakaś i pytała o co chodzi i musiałam przy wszystkich w poczekalni mówić... Bez komentarza. Poza tym na tekst, że od soboty to chyba chciała mnie odesłać do rodzinnego... Nic, kazała czekać...
 
reklama
Do góry