reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja się umowilam z moim pod PKP... ze po mnie przyjedzie a on teraz nawet telefony nie odbiera! :/ i stoję sobie na skrzyżowaniu jak debil i pada na mnie śnieg :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam dzis brzuch jak kamien zreszta wczoraj nie lepiej bylo .
Cięzko sie nawet schylic z tym kamyczkiem:)
 
Lilith gratulacje!!! Wszystko poszło ok? To Twoja 3 cesarka

Maya gratulacje i pozazdrościć porodu

Jednak każdy ma inny organizm i nie można patrzeć na objawy kogoś innego bo w takim wypadku ja tez już bym była po jak Maya

Młoda te twoje buźki śmieszne, już Cię widze na tym skrzyżowaniu z takim bananem na ustach


A ja kolejny dzień na kibelku, jak tak dalej pójdzie to lewatywa mi bedzie niepotrzebna
 
Jego dalej nie ma... łaskawie odebrał 10min temu :D Ale powiedział ze dopiero jedzie więc jeszcze z 15 min poczekam chyba ze będzie korek na 2pasie to ze 20-25 :D sople mi takie z nosa lecz że za chwilę przymarzne

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Lilith wielkie gratulacje!!!!

Cień dziwni ci lekarze w tym szpitalu :/ Na usg było widać wody?

Super ze wychodzicie do domu tylko nie pamiętam kto... miałam ponad 90 postów do nadrobienia :D :)

Jaja by byly gdyby codziennie któraś urodziła[emoji14]haha



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

No usg robil ale nic nie mowil o wodach. ..
 
Do góry