reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bezsenność... dzień dobry....
M wczoraj miał mi nasmarowac stopy kremem przed zaśnięciem. Śmiał się ze mnie, że nie umiem sama tego zrobić i tak mi wykrzywil nogę, że mój hemoroid który już mniej bolał zaczął mnie tak napierd..... że masakra jakaś :/ pół nocy nie śpię znowu przez niego bo co chwile mnie ten ból dopada :/ myślałam, że go pobije... a nawet dostał ode mnie kilka razy w ramię bo myślałam, że oszaleje z bólu jak mi to zrobił :/
Mam nadzieję, że dalej wszystkie podwójne ;) LilithGoth Tobie już tylko trzy dni zostały.... a reszcie nie wiadomo ile ;) ciekawe kiedy się posypiemy....
 
reklama
Hej, ja już się ogarniam na ktg... Czuję się już całkiem dobrze, ale powiem dziś lekarce jaka sytuacja miała miejsce... Maleństwo bryka w brzuchu a ja taka niewyspana jestem, że czuję jakby mi ktoś piachu pod powieki nasypał... ;)
 
Ja dzisiaj całą noc miałam twardy brzuch. Ale skurcze i twardnienie brzucha to już bedzie u nas codzienność niestety, 9 miesiąc, poród się zbliża więc nie ma sie co dziwić.
Męża wygoniłam do pracy, można jeszcze iść spać. W niedziele moja mama przyjeżdża i już do porodu zostaje, tak że bedzie mi już czas szybciej leciał

Aliaolia koniecznie o tym powiedz lekarce bo to nie żarty takie zatrucie. Zamów może jakiś serwis do tego piecyka bo to aż strach iśc spać po takim zajściu
 
A ja przez dwa dni chodziłam w koszulce do spania. Było mi wygodnie jak nie wiem co a po drugie i tak najwięcej czasu spędziłam w łóżku. Dzisiaj muszę się ubrać bo przyjeżdża do nas brat M żeby kłaść tapety.... ale jestem nieszczęśliwa z tego powodu ;)
 
Ja dzis noc do bani znow .Wieczorkiem zasnac nie moglam a potem taka zgaga mnie obudzila ze az mi niedobrze bylo .Maly skakal po brzuchu .Nogi bola plecy tez masakra .Ide Paule budzic do szkoly a jak pojdzie to jeszcze kimne troche .Dzis wizyta ale dopiero na 17.
 
Ja mam od 2-3-dni nie wiem jak to nazwać leżę i tak dziwnie mi się oddycha jakbym miała za mało tlenu tak płytko :D

Poszłam spać grubo po 3 mój wrócił z nocki a ja oczy jak 5zł i już dupa :/ za chwilę i tak muszę wstać

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ja noc ok szybko zasnęłam wstałam pożegnać mojego teraz leżę więc pewnie jeszcze pośpiechu :)
Dziś spakuje już tak do końca torby zapomniałam wam napisać u mnie w szpitalu nie kapia dzieci tylko chusteczkuja :)
Nie mam pomysłu co dziś na obiad zrobić :( ehhh
 
Ja dzisiaj robię żurek i spagetti znowu :D
Dobra wstaje z wyra i się szykuje do tego lekarza :)

Trzymajta się! Dziewczęta :)
Bądźcie grzeczne ! Ja po lekarzu jade na właściwie ostatnie odwiedziny albo przed ostatnie do mojej miesciny do cioci na szybka herbatke

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Dzien dobry:)

Ja sie budzilam co chwile ale tym razem nie na siusiu tylko jesc... Teraz znow ide cos wszamac i zaraz zas do spania bo ledwo zywa jestem...

Mloda- powiedz o wszystkim lekarzowi. O tym oddychaniu tez!

Alia- tez cekamy na info jak tam u Was. Odezwij sie po wizycie:)

Isia- co do koszulki do spania to ja rowniez ostatnio wbtakich ciuchach sie poruszam z jedna roznica- koszulki naleza do mojego najdrozszego. Ja w swoje sie nie mieszcze. On prawie 2m (ja 156) wiec mam sukienki :p kurtke tez juz jego ubieram. W nosie mam jak wygladam i co ludzie mysla ale w swoja nie zapinam sie od tygodnia na brzuhu a na ostatnie dni nowej nie mam zamiaru kupowac ;p

Co do wagi dzidziusiow i wyjsciowej wagi mamy- nie ma co sie tym sugerowac. Dzieciaczki rosna w brzuszku i tak wg wlasnego "widzi mi sie".
Ja nie objadalam sie niewiadomo jak a przytylam 23 kg. Startowalam z 42 a teraz 65. Po mnie "az" tak nie widac takiej ilosci kg ale moja Zuzulka 3,5 kg juz wazy i debata nad cc u lekarza trwa bo uwaga: "jestem za drobna"!

Wiec Mloda- Twoja Blanka chce Ci oszczedzic blizny na brzuszku:)
 
reklama
Mnie się też chcę spać jak diabli. Zuzka zostaje w domu dzisiaj, M włącza jej bajkę na DVD... barbie króluje ;) zastanawiam się czy spać w sypialni przy barbie czy u Zuzki w pokoju ;)
 
Do góry