reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Co do religii to Z ostatnio się pytała skąd się wziął człowiek... ten pierwszy... i M jej tłumaczy, że są dwie wersje jedna to teoria ewolucji i w skrócie jej tłumaczy a druga, że człowieka stworzył Bóg...
A Z na to: klamiesz tata bo Pani ma religii powiedziała... jak się domyślacie to dalszej rozmowy nie było sensu prowadzić ;)
I wiecie co mnie wkurza? Ze Pani na religii mówi dzieciom o mszach szkolnych w przedszkolu i że dają na nich super obrazki... i teraz w każdy czwartek muszę być w kościele z powodu obrazka. Dziecko nie rozumie, że idzie do kościoła tylko po obrazek :/ a ja muszę razem z nią iść mimo iż sama nie chodzę do kościoła
 
reklama
Hej

Ja zimowego kombinezonu nie kupuję. Jedynie taki wiosenny polarkowy czy coś na podobie. A jak będzie zimno to mam śpiworek do gondoli i myślę, że będzie ok.

Co do religii, to temat rzeka. My do kościoła nie chodzimy, ale nasze dziecko na religie będzie chodziło, bo nie chce by czuło się osamotnione. Koleżanka nie wyraziła zgody na uczeszvzanie córki na religię w przedszkolu i była ona jedynym dzieckiem co nie chodziło i w czasie gdy inne dzieci były na religi, ona siedziała sama na korytarzu przed salą i płakała.
 
Hej dziewczyny, ja tylko na moment. Dzisiaj moj synek wpadl na swietny pomysl, przynajmniej Alan tak stwierdzil mowiac.... Mamo mam swietny pomysl, pytam go jaki a on ze wymyslil imie dla brata, pytam go co znowu za dziwaczne imie znowu wymyzlil.. A on na to ze Alwin... Hmmm nawet mi sie podoba... Musze sje nad tym porzadnie zastanowic
 
Tez mam biale meble w sypialni :) Bardzo ladne łóżko :)
Ja bym spała całe dnie i noce. Problemow ze spaniem nie mam.
Alwin bardzo oryginalne imie nie znam nikogo z takim imieniem.
 
Jest taka bajka Alwin i wiewiorki. Pewnie podsunęła pomysł Twojemu synkowi. Gdyby moje dziecko wybieralo imię dla siostry to byłaby to jakas postać z bajki na bank.
 
Bar Bra- śliczna sypialnia :tak: ja mam białą szafę i rozkładane łóżko, bo m na typowe sypialniane nie chciał się zgodzić.

Też pewno kupię używany kombinezon, i się zastanawiam nad zimowym, albo takim misiowatym w rozm. 56. Taki w rozm. 62 mam, ale wydaje mi się strasznie duży.

Moja córeczka na moje pytanie kto jest w brzuszku odpowiada mały dzidziuś, widzę czy siostra czy brat obojętne jej to, ale na pytanie jak będzie miała na imię, odpowiedź: WIKTORIA :laugh2: nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że w rodzinie już 3 dziewczynki o takim imieniu.
 
Dziewczyny puszczacie juz maluszkom muzykę do brzuszka? Ja puszczam od 15 tyg ciazy. Wyjęłam z zabawki taki grający środek taka pozytywke i przykładam do brzucha. Wcześniej nie było reakcji a od dwóch dni jest i strasznie mnie to cieszy. Jak wyłącze wszystko w domu, jestem sama i się kładę z ta pozytywka to po paru minutach dzidzia intensywnie kopie. Myślę więc ze juz to slyszy. Dylemat mam jedynie taki czy ona kopie bo jej się podoba czy może jej przeszkadza albo się boi...
 
reklama
Ja nie kupuję zimowego kombinezonu, mam zamiar kupić taki przejściowy. Mam termin na koniec marca, więc może nie będzie super mrozów. W najgorszym wypadku po prostu dokupię coś na szybko.

Magdalena ja jeszcze nie puszczam muzyki do brzuszka, córka co chwilę puszcza jakąś muzykę z zabawek ;). Może mu się podoba muzyka. Podobno maluch przyzwyczaja się do takiej muzyki i potem zasypia przy niej jak już się urodzi ;).
 
Do góry