reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Fajnie wszystkie macie ze wiecie ze wszystko dobrze z dzidzia,ja jutro mam spotkanie z polozna,a dopiero za miesiac kolejne usg,sie martwie czy rosnie zdrowo I czy wszystko dobrze :( mam nadzieje ze jutro bede miala jakies potwierdzenie bo jak nie to jeszcze miesiac czekac w stresie :(
 
Jak spotkanie z polozna to w sumie nic sie nie dowiesz :) zmierzy Ci cisnienie, sprawdzi mocz i moze zmierzy wielkosc brzucha :) a sluchanie bicia serca jest teraz chyba od 16t ciazy, wiec nie wiem czy juz na tej wizycie bedziecie sluchac czy nie :) ja kolejna wizyta z polozna prawie za miesiac, a kolejne usg okolo 15 listopada.. takze czekania a czekania
 
ja do 2 w nocy oglądałam film super po polsku System(child 44) ekstra film jak ktoś lubi tematykę z czasów 2 wojny światowej

cień ja myślałam o szczepionce bo zawsze się szczepiłam ale chyba teraz z niej zrezygnuję

volka te wróżby póki nie są obsesją to jest ok to nic strasznego ja czasem czytam horoskop a nie wierze w takie rzeczy ale poczytać zawsze mogę :-p
 
Jak spotkanie z polozna to w sumie nic sie nie dowiesz :) zmierzy Ci cisnienie, sprawdzi mocz i moze zmierzy wielkosc brzucha :) a sluchanie bicia serca jest teraz chyba od 16t ciazy, wiec nie wiem czy juz na tej wizycie bedziecie sluchac czy nie :) ja kolejna wizyta z polozna prawie za miesiac, a kolejne usg okolo 15 listopada.. takze czekania a czekania

No wlasnie nie wiem co mnie jutro czeka wyczytalam ze bedzie robic badanie krwi zeby sprawdzic jak sie dziecko rozwija ale moze masz racje,faktycznie masz sporo czekania,juz bym chciala wiedziec ze wszystko jest dobrze :(
 
A mi wczoraj taka jedna dziewczyna, ktore jest juz w 26t ciazy powiedziala, ze badanie krwi wykonuja tutaj tylko raz na samym poczatku... no nie wiem, moze to zalezy od poloznej i od szpitala ale wydaje mi sie ze raz to za malo
 
marcowa 07 to ja mam problemy żołądkowe, od kilku lat dokuczały mi bóle zoladka tyle, ze mniejsze aż w końcu zaczęły bywać naprawdę mocne, do tego mdłości i odbijanie po niektórych pokarmach. We wrześniu zeszłego roku poszłam na gastroskopię i diagnoza zapalenie błony śluzowej zoladka i helicobakter ale w małych ilościach. Wg lekarza winny jest stres, u mnie zaczęło sie po przeprowadzce, której zreszta żałuje do tej pory.
Dostalam leki i fajnie sobie podleczylam, czuje sie duuuuzo lepiej, ale zdarzają sie jeszcze dni, ze boli, szczególnie po dużym stresie albo jak zjem coś ciężkiego.
Po porodzie i okresie karmienia zamierzam regularnie powtarzać gastroskopię bo niestety u mnie w rodzinie sa przypadki raka zoladka.

plos jest taki, ze zdrowiej sie odżywiam bo unikam smażonego i tłustego:)
 
A mi wczoraj taka jedna dziewczyna, ktore jest juz w 26t ciazy powiedziala, ze badanie krwi wykonuja tutaj tylko raz na samym poczatku... no nie wiem, moze to zalezy od poloznej i od szpitala ale wydaje mi sie ze raz to za malo

Raz to na pewno za malo ja juz dwa razy mialam,I na poczatku mi powiedziala polozna ze bede kluta duzo razy w ciagu ciazy,nic dowiem sie jutro,jak pierwszy raz bylam to bylam zielona nie mialam pojecia o co pytac itd a teraz jestem bardziej uswiadomiona co do badan,wiec mam liste pytac zeby Czegos nie zapomniec :) na pewno zapytam czemu nie robia na toxo;)
 
reklama
Do góry