reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Asienka ja mam taki czajnik i jest super!!!
Manka ja pytalam sie położnej i drugie pobranie krwi u mnie będzie w 28 tyg. Ciąży
violka ja za czasow szkolnych wrozylam z obrączki i wiele się zgadza. Wiec u mnie powinien być też chłopiec.
ja jeszcze 2 tygodnie i ostatnie usg. Nie mogę sie doczekać!!!
No i zaraz zaczynam 19 tydz Boziu jak ten czas leci!!!
 
reklama
Wiem, że to głupie i pewnie uznacie mnie za wariatkę, ale kto by mi nie robił i mężowi też to za każdym razem z wróżby z obrączki wychodzi nam najpierw dwóch synów (zawsze!) i potem córka. Tak samo mi i jemu. Koleżanka mi mówiła, ze u niej w rodzinie to się u wszystkich sprawdziło. Głupia jestem, że w to wierzę,co? [emoji14]
Ja niby w zabobony nie wierze a zrobilam sobie test na plec z moczu i sody [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Jeśli chodzi o mój żołądek to dostałam zalecenie 3x1 ranigast, ale i tak już oszukiwałam ich w szpitalu jak nie bolało mocno i brałam tylko 2 dziennie. Teraz biorę tylko od rana ten ranigast.
 
Fanti teraz z tego co wiem to wszędzie mają obowiązek dopuścić osobę towarzyszącą do porodu bezpłatnie :tak:

Asieńkakk a masz możliwość podejścia do innego lekarza? Ja na początku ciąży byłam potwierdzić u innego, bo do mojego były niezłe kolejki, to mi zlecił tylko morfologię, mocz i wr. Jak mój to zobaczył to się chyba w duchu za głowę złapał, po czym zlecił mi co najmniej z 10 badań. Hiv do porodu chyba nie potrzebują, ale jak nie masz wyniku wpisanego w kartę ciąży to podejrzewam, że mogą Cię traktować jak potencjalną nosicielkę, sprawdź na stronie szpitala w którym chcesz rodzić czego wymagają przy przyjęciu :tak: Czajnik super sprawa :tak:

La_Luna ja mam to samo z tym przebudzaniem się w nocy, nie ma zmiłuj, już nie zasnę

Cień ja na pewno szczepić nie będę

Volka ja tego nie robiłam nigdy, ciekawe czy się Tobie sprawdzi

Manka trzeba być dobrej myśli że wszystko jest ok :tak:

Izik o, a mi z hippa mimo zalogowania się na stronie nic nigdy nie przyszło. Kiedyś nam z fisher price'a wysłali jakąś zawieszkę do wózka czy leżaczka za friko :tak:


Ciekawe rzeczy piszecie o tym żołądku, bo też kiedyś miewałam takie bóle, kto wie czy nie od stresu. Teraz mnie boli jak zjem za dużo ciężkiego, smażonego :sorry: Kiedyś pomagały miętowe krople, ale brałam je już dawno temu. A co najlepsze, jak już zaboli żołądek to zaraz mnie kręgosłup boli, a wtedy już ledwo się ruszam
 
Hej Dziewczyny. Ja miałam dziś wizytę u dermatologa. Moja cera to wielka katastrofa. Będę chodziła na oczyszczanie i mikrodermabrazje. Mam davercin i jakieś robione leki. Jeśli chcecie sprawdźcie sobie płec w kalendarzu chińskim. Wpiszccie w google. Mi się sprawdziło i moim 5 koleżankom też :-)
 
Agiszonek już typowałyśmy kiedyś płeć na chińskim kalendarzu- ciekawe ilu z nas się sprawdzi:-D
A nie boisz się robić mikro? Mi kosmetyczka mówiła, że lepiej w ciąży wstrzymać się z mikro i kwasami. Ja też twarz mam teraz średnią, ale to chyba wina hormonów i dopiero po porodzie zajmę się regeneracją mojej twarzy.
 
A mi w kalendarzu chińskim się nie sprawdza z synami, których mam a na obrączce zawsze wychodzą najpierw 2 synowie, więc...
 
La_Luna ale czego mam się bac? Mikrodermabrazja to najbezpieczniejszy zabieg dla kobiet w ciąży. Nie robie jej z kwasami tylko z manualnym oczyszczaniem. P.Doktor dermatolog powiedziała tylko kosmetyczce, żeby jakoś tam kosmetyków nie używała. Nie mam przebarwień na skórze a właśnie idzie jesień więc pora jest najlepsza. Jak urodzę to też muszę się cerą zając...ale wtedy chyba pojdę na laser. We wrześniu mam swój ślub i muszę doprowadzić skórę do porządku.
 
reklama
Do góry