reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja Meza nie namawialam na wspolny porod bo sama nie bylam pewna czy chce wspolnie rodzic. Ale moj Maz od poczatku uparcie twierdzil, ze przy porodzie bedzie i pepowine przetnie ;D

Juana@ ja mialam z Mezem taki sam uklad:-D zadnego zerkania na zaplecze:-D chociaz powiem szczerze, ze na porodowce bylo mi juz wszystko jedno ;)

Bar Bra 50 godz skurczy, 28 godz od odejscia wód. Łatwo nie bylo, ale juz na porodowce twierdzilam, ze za dwa lata wracam z nastepnym :) i ani troche nie boje sie kolejnego porodu :)
 
reklama
Witam przyszłe mamusie! Chciałabym dołączyć do Was :)
Mam termin na 23 marca :) 13 tydzień i 5 dzień ! pozdrawiam. W wolnej chwili postaram się nadrobić zaległe posty ;)
 
marcowa witaj masz termin w urodziny mojego męża:-)

volka to trzymaj się diety i dbaj o siebie i maluszka super że maluszek tak fajnie rośnie:-)

dzasti no właśnie też mi łzy lecą czasami:-(

co do mieszkania to wynajem całkiem sobie zobaczymy tak jakoś średnio zareagowali na to że mam koty ale wspomniałam że wszystkie szkody pokryjemy oczywiście jutro mamy spotkanie ze znajomym ws mieszkania ale do kupienia więc dogadamy się z nim za ile jest możliwa przeprowadzka i zobaczymy :-)
 
Marcowa witaj
bar bra to trzymam kciuki za to mieszkanko do kupna. Najlepiej na swoim.
Volka dbaj o siebie. Wspolczuje Tobie diety.
 
Kubusiowamama ja też wiedziałam, że chcę wrócić. Tylko ja się trochę boję porodu.

Marcowa witaj. Ja mam wg usg na 24 termin.

Volka ciężka jest ta dieta? Szkoda, że nie wiadomo co to było.

Bar bra kciuki za mieszkanie. Nie ma to jak mieszkać samemu.

Ja Już czuję się chora. Jednak córka mnie zaraziła :-/ Jak tu się cieszyć ciążą. Najpierw 1 trymestr, teraz choroba, a zaraz będą mnie plecy boleć. Już coś zaczynają. Nie ma nawet mowy o odpoczynku przy dwulatku.

Misana gratuluję :) który masz tydzień ciąży?
 
reklama
Witam nowe mamy ;)

Faktycznie sami chlopcy sie sypia u nas ;)) To jak sie okaze, ze dziewczynke nosze to faktycznie bedzie miala kawalerow do wyboru ;))

Elisse mnie tez rozlozylo i sie proboje leczyc ;/.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry