reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Chrobek, Lewusek gratuluję dobrych wieści.

Ja po porodzie miałam salę dwuosobową z łazienką i TV;) Leżałam z koleżanką z miejscowości, w której mieszkam więc nasze dzieci /urodzone tego samego dnia/ będą kiedyś razem do szkoły chodziły:-D
 
Lewusek Gratuluję ')

Chrobrek Gratuluje syna !! Co tam garderoba .. ciesz się mąż się spisał :)

Mój kochany też był przy porodzie i powiem Wan , że ja myślałam że kocham go strasznie mocno przed porodem i , że chyba mocniej się już nie da , a to co przeżyłam na sali porodowej i jak on mnie tam wspierał , pomagał , masował plecy ... sprzątał po mnie ( taki to był dla mnie wstyd i poniżenie - jak np spadła mi ta wkładka z krwią a on to wziął - ja krzyczę" zostaw to , nie patrz, a on się uśmiechnął pocałował i powiedział , że to tylko krew " było innych trochę sytuacji dla mnie poniżających , ale może bez szczegółów :) wstydziłam się mu potem patrzeć w oczy .. a on mnie tylko zapewniał, że to naturalne , że mnie kocha i mam się skupiać na oddechu aby nasz synek dobrze był dotleniony iitp... , że jak wróciliśmy do domu to ryczałam przez tydzień, że po tym kocham go jeszcze tysiąc razy mocniej ...:)
 
Chrobek gratuluję synka :)

Lewusek super, że wszystko w porządku.

Ja dziś miałam badania prenatalne. Maluch zdrowy :) tylko płci nie widać jeszcze. Fajnie obejrzeć takiego maluszka :D
 
agiszonek między 20 a 23 tyg chyba najlepiej wykonać drugie prenat.ja tak właśn ie zrobię a co do tokso ja na twoim miejscu sama bym sobie zrobiła nie wytrzymałabym z taką niewiedzą,co do lekarzy to też miałam kiedyś lekarkę która tak się znała że nie potrzebne miałam laparoskopie zrobioną i mało co miałabym czyszczone jajowody a nie było wskazań do tego ale na szczęście się nie zgodziłam i mam teraz lepszego lekarza:-)

sarna ja poprzednie ur.robiłam na ok 35 os bo se pomyślałam że np mogę nie zrobić 30 bo np będę w ciąży i?? i jestem więc 30 robie spokojną rodzinną :-) mnie bardzo kręgosłup boli aż czasem z łóżka nie umie się podnieść :-(

chrobek super wieści gratulacje synusia ja jak się tak wstępnie dowiedziałam o chłopaku to musiałam też się z tym oswoić bo chyba jak każda mama myślałam o dziewczynce:-p

arusiowa dlatego ja wolę pojedyńczą salę dla mnie i dla innych wygoda i komfort:-)

lewusek cieszymy się z udanej wizyty i zgody przyjazdu do polski :-) ja wam powiem że oficjalnie mogę się nazwać pączusiem bo te ilości pączków jakie teraz pochłaniam to nigdy w życiu tyle nie zjadłam dziś jak się obudziłam to śniły mi się pączki więc nie wiele się zastanawiałam ubrałam się i bez śniadania poleciałam po pączki a po drodze umówiłam się na wizytę u dentysty:-p

pampuszek nie denerwuj się wszystko będzie dobrze ale wiem że takie czekanie jest najgorsze

edit mam nadzieję że u mnie też tak będzie liczę bardzo na mojego ale wiem że dla niego to też będzie coś nowego

elisse gratulacje udanej wizyty ja byłam w połowie 13tyg i nie powiedział mi na 100% więc poczekaj na spokojnie ważne że zdrowe:biggrin2:
 
Bar bra ja marze o synku a coś czuje że oczywiscie tak nie bedzie i bede sie oswajac z myśla o córceczce. Mój mąż też chce być przy porodzie a ja się własnie obawiam i nie wiem czy nie wole aby na to nie patrzył. Jak mu powiedziałam że nie wiem czy chce aby był to sie autentycznie obraził że mu zalezy , że od tego jest aby mnie wspierać...jak ktos pyta o termin to mowi " Rodzimy w marcu" rodzimy...taaa [emoji14]
 
Hej.

Lewusek super,że wizyta ok i z aleństwem też:)

Agiszonek Witaj i Gratuluje:)
który u Ciebie tydzień?

Co do toxo to ja tez miałam robioną i uważam ,że to bardzo ważne badanie...

Sarna napewno jest wszystko ok:)
 
Ja juz po wizycie :) wcale nie musiala sie odbywac, mialam ja bo przez pomylke ktos wpisal mi w ksiazke ze waze 42kg, co ich zmartwilo, bo to niedowaga i dziecko moze byc male, ale mowi ze na pewno mam 50 kg, zwazyli i faktycznie bylo 51 kg :) a co do cysty to beda sprawdzac na nastepnym usg okolo 15 listopada :) oczywiscie nie wytrzymam tyle i jak bede w Polsce w pazdzierniku to pojde prywatnie :) ogolnie mowia mi, ze mam ciaze bez ryzyka :)
 
reklama
Agniszonek u mnie na liczniku 17t 3d wg Om, a wg usg 16t 5d.

Manka nie miałam przeczucia na dziewczynkę, jakoś tak chciałam drugą córkę. Ale to nie znaczy, że nie cieszę się z syna i pitola mu nie ciachne. Cieszę się, że będę miała parke. Ale boję się obsługi chłopaka, tzn pielęgnacji itd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry