reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

a tak powinni podejść do tego na ip łaski nie robią gnoje

Jeśli krwawienie w pierwszym trymestrze jest nieznaczne (widać tylko plamki podbarwionego krwią śluzu), zadzwoń do swojego lekarza i powiedz mu dokładnie, co się dzieje (od kiedy krwawisz, jak mocno, jaki kolor ma krew: jasno- czy ciemnoczerwony, brązowy? Lekarz zapyta cię także o to, jak się czujesz, czy boli cię brzuch itd.). Jak najszybciej umów się na wizytę i USG. Jeśli krwawisz obficie i/albo źle się czujesz, od razu jedź do szpitala. Zostaniesz zbadana, będziesz także miała wykonane USG. O tym, co dalej (czy będziesz musiała zostać w szpitalu), zadecyduje lekarz.
 
reklama
Milagros 24 ty sie z nami tu nie zegnaj tylkp biegnij do szpitala jak najszybciej!

Kubusiowa jak sie czujesz??

Ja ciagle wymiotuje wiec wydaje mi sie jutro rano jak stane na wadze to mniej pokaze.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Mam komórkowy, ale ona przyjmuje 40km ode mnie wiec wszystko pod górkę... Idę pod szybki prysznic i spróbuje obudzić mamę zeby pojechać na ip
napisz może chociaż do niej lub zadzwoń tak lepiej ( wiem że jest późno) ale tu chodzi o ciebie i dziecko obudź mamę i zdecydujcie też razem może będzie ci łatwiej sobie z tym poradzić tylko staraj się być spokojna bo stres nie pomoże tak jak piszą dziewczyny trzymam mocno kciuki kochana chciałam iść spać ale nie zasnę teraz no :-(
 
Mama próbuje mnie uspokoić, a ja siedzę i płaczę. Wie jacy sa lekarze u nas bo przez nich prawie mnie stracila przy porodzie i niestety nic się nie zmieniło, mojej siostrze wszczepili wzw typu B, i paru innym dzieciakom.

Nie wiem co mam robić, zauwazylam bowiem dwie kropki na wkladce, nie jest to mocno czerwona krew, zabawiony śluz na ciemno czerwono i brązowo.

Dzwonilam pani doktor nie odbiera wiec pewnie ma dyżur.. :(
 
Mama próbuje mnie uspokoić, a ja siedzę i płaczę. Wie jacy sa lekarze u nas bo przez nich prawie mnie stracila przy porodzie i niestety nic się nie zmieniło, mojej siostrze wszczepili wzw typu B, i paru innym dzieciakom.

Nie wiem co mam robić, zauwazylam bowiem dwie kropki na wkladce, nie jest to mocno czerwona krew, zabawiony śluz na ciemno czerwono i brązowo.

Dzwonilam pani doktor nie odbiera wiec pewnie ma dyżur.. :(
to nie musi oznaczać poronienia kochana ale musisz to skonsultować z lekarzem a wiesz gdzie ta lekarka ma dyżur? ja bym tam zadzwoniła i poprosiła ją do tel. lub powiedziała jaka jest sytuacja zostawiła swój numer w razie czego i niech oddzwoni
wiem że macie z mamą obawy ale zlekceważyć tego też nie możesz a twój gdzie jest?
 
Milagros24 mysl pozytywnie :) moze jednak warto pojechac i zapytac ? Jezeli w ogole zaczna mowic i jakims czyszczeniu to po prostu wyjdziesz i nie bedziesz sluchac tych glupot. Na pewno wszystko bedzie dobrze :)
 
reklama
ja się położę może jak coś sobie włączę to oczy mi się zmęczą i zasnę-na to liczę :-(ale zanim wyłązce kompa to zajrzę tu jak tam z milagros :-) a wierzę że będzie dobrze kochana
 
Do góry