reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Niestety nie wiem, bo pracuje w dwóch szpitalach, a dokladnie których to nie wiem bo jest ich kilkanaście.

Moj jest na dyżurze, pracuje w sekcji alarmowej.

Idę porozmawiać z mama i podjąć decyzje, przygotuje sie tylko do badania i w razie co do zostania na noc.

Dziękuję wam wszystkim za słowa wsparcia :*
 
reklama
Milagros jedz na ip, mają obowiazek Cię zbadać, nie musisz godzic sie na zabieg w razie co, muszą zrobic 2 badania potwierdzające. Moze to tylko niby okres, moze jakis krwiaczek się zrobił, może jakies naczynko pękło, możliwości jest wiele, jedz i w razie co walcz o swoje
 
Niestety nie wiem, bo pracuje w dwóch szpitalach, a dokladnie których to nie wiem bo jest ich kilkanaście.

Moj jest na dyżurze, pracuje w sekcji alarmowej.

Idę porozmawiać z mama i podjąć decyzje, przygotuje sie tylko do badania i w razie co do zostania na noc.

Dziękuję wam wszystkim za słowa wsparcia :*

trzymaj się kochana będzie dobrze ja z rana wejdę zanim pojadę załatwiać sprawy i zerknę czy coś wiadomo a jak nie to postaram sie na tel. wejść :-)
 
Milagros uszy do góry, na pewno jest wszystko w porządku ale lepiej sprawdzić jak się ma dzidzia. Krwawienie to nie koniec. Ja z synem obficie krwawiłam z powodu pękniętego krwiaka, byłam przekonana że to koniec wtedy. Wpierw zobaczyłam sporą ilość żywoczerwonej krwi, a potem ciemną, miesiączkową ze skrzepami.Pojechałam na IP, a tam mój malutki pęcherzyk miał się bardzo dobrze. Mi podwyższyli dawki progesteronu ( bo po in vitro na cyklu sztucznym i tak brałam już duże dawki luteiny i duphastonu). W tej ciąży też mam krwiaka, niewielkiego, ale mam nadzieję, że się wchłonie i nie będę krwawiła.

Jest na prawdę wiele powodów krwawień w ciąży, te brudne krwawienia, ciemnoczerwone są bardzo powszechne i rzadko zagrażają życiu dzidziusia. Jeżeli nie masz zaufania do tego szpitala, to jedź do innego albo jutro z rana udaj się do lekarza do którego masz zaufanie. Jeżeli masz w domu magnez i nospę, to weź, tak zapobiegawczo, by nie dopuścić do skurczów macicy. Przydałby się też duphaston lub luteina bądź lutinus.

Trzymam za Was kciuki:tak:
 
Witajcie .Jest 3.30 a ja juz na nogach.Jedziemy do polski po mala i w sobote wracamy.Mam nadziwje ze jakos przezyje podroz.Milagros24 trzymaj sie jakos.Daj znac zaraz jak bedzesz cos wiedziala.Trzymam kciuki
 
Milagros24 wszystko ok? Bylas w szpitalu? Ja we wtorek krwawilam bardzo mocno. Jasna czerwona krew.. ale okazalo sie, ze Kruszynka zyje i ma sie bardzo dobrze. Wiec mam nadzieje, ze u Ciebie tez jest wszystko ok. Bardzo mocno trzymam kciuki!

Natka90 czuje sie juz coraz lepiej. Plamienie ustaje, wiec lezenie chyba daje efekty :) mam nadzieje ze w poniedzialek okaze sie, ze krwiak sie zmniejszyl :)
Wspolczuje wymiotow. W pierwszej ciazy tez tak mialam wiec wiem jakie to uciazliwe :( oby jak najszybciej minelo!
 
Milagros, mam nadzieję, że to nic poważnego, trzymam kciuki, daj znać, czy wszystko ok. Powinni dać ci coś na podtrzymanie.

Kubusiowa Mama, super, że plamienie ustaje, będzie dobrze.

Ja wczoraj byłam bliska wymiotów, ale się nie złamałam;)
Dziś trochę lepiej, ale znów brzuch coś mnie boli po wczorajszych spacerkach, chyba nospę zażyję.

Ostatnio też jakieś złe myśli mnie nachodzą, mam nadzieję, że to tylko wina hormonów..
 
reklama
Hej

Milagros kciuki za Ciebie i maleństwo.

Kubusiowamama dobrze,że plamienie ustępuje.

Ja od wczoraj czuje się masakrycznie źle, od upałów strasznie mi słabo i ciągle glowa boli.

I kupiłam sobie ostatnio w h&m kurtkę ciążowa na zimę za 40 zł.
 
Do góry