reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Milagros24 jedz do szpitala jak najszybciej być może to coś innego spowodowało ze plamisz na czerwono jak tylko plamienie to jeszcze nie oznacza poronienia
 
U mnie na ip wezmę mnie od razu na czyszczenie, nie cieszy sie dobra opinia...

a nie dał ci gin jakiegoś swojego pryw.nr w razie takiego zdarzenia? :-(

Zresztą możesz nie zgodzić się na czyszczenie najpierw muszą podać jakieś leki i zbadać nie wierzę że nie da się na tym etapie sprawdzić co się dzieje u maluszka
 
Ehh a nie masz jakiegoś innego szpitala w pobliżu ? Bo w tym momencie powinien cie gin przebadać a takie siedzenie w domu i czekanie do jutra jeszcze gorsze bo stres tez źle wpływa może nie wszystko jeszcze stracone trzymam kciuki oby było wszystko wporządku
 
Nie godzisz się na czyszczenie a oni musza ci pomóc inaczej będą odpowiedzialni za zabicie dziecka bo tak to wygląda a jeżeli to nie jeste poronienie to co wyczyszczą a może przecież to być inna przyczyna to plamienie nie krwawienie
 
Mam komórkowy, ale ona przyjmuje 40km ode mnie wiec wszystko pod górkę... Idę pod szybki prysznic i spróbuje obudzić mamę zeby pojechać na ip
 
reklama
Zdarza się także (rzadko, ale jednak), że krwawienie pojawia się w terminie, w którym - gdyby nie ciąża - rozpoczęłaby się miesiączka. Na ogół trudno je jednak pomylić ze zwykłą menstruacją, bo jest skąpe. To nic groźnego, jednak na wszelki wypadek trzeba się skontaktować z lekarzem.
 
Do góry