reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Kubusiowa na pewno będzie dobrze :)

Sylwia1985 witaj :)

Lewusek podziwiam Cię, ale teraz już będziecie razem i jeszcze rodzeństwo w drodze :)

Ja usypiam w miarę szybko, ale za to później całą noc się budzę i nie mogę się ułożyć, w ciągu dnia padam z niewyspania.
 
Czesc ;)

Witam nowe mamusie :)

Ja nie mam problemu z zasypianiem bo prace koncze w nocy wiec padam od razu, za to mam problem ze wstaniem bo taak mi sie nie chce :)
Wczoraj rozmawialam z mama i mowila ze ona w ani jednej ciazy nie wymiotowala ani nie bylo jej niedobrze wiec mam nadzieje ze tez mnie ominie, poki co jest bardzo dobrze :)
Chociaz zadyszki strasznie szybko dostaje i ciezko mi sie oddycha wtedy :p

Co do wyprawki to nie mam nic ale jezeli wszystko bedzie w porzadku to tak pod koniec roku zaczne wszystko kompletowac ;)

I nareszcie polozna do mnie zadzwonila, obliczyla ze jestem w 6tc 4d, ale to juz wiedzialam :D i jestem umowiona na pierwsze spotkanie 20.08 :)
 
Manka to super ze juz wiesz kiedy idziesz do lekarza :D i ciesz sie brakiem mdlosci :) ja również miałam nadzieje ze mnie to ominie bo mama miała tylko zgagę :) a tu dupa...:)
 
Dziewczyny polecicie jakis film do obejrzenia ? Najlepiej komedie romantyczna musze sobie jakos czas rozplanować a brak mi juz pomysłów :)
 
Aliaolio juz sprawdzam :-) juz obejrzałam wszystkie odcinki House'a, i z braku laku oglądałam szpital i ta cala serię z tvn i Polsatu :O
 
Manka ja jak z moja mama rozmawialam to ona mi mowila, ze nie miala wogole objawow ciazy... po za brakiem miesiaczki. No i pozniej jesc wiecej zaczela a tak to nic jej nie bylo. Nic tylko pozazdroscic...

Tez polecam "Agentke". Ogladalam i super film ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży tez żadnych objawów ☺ a w tej miałam przez trzy dni mdlosci , ale to na początku i chyba bardziej ze stresu ☺
 
Do góry