reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dla mnie plec nie robi roznicy. Bede kochac do szalenstwa bez wzgledu na to czy to chlopiec bedzie czy dziewczynka ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Bar Bra, duża fasolinka u ciebie;)

Panna Myszka, widzisz, nie trzeba się było martwić:) czyli wszystko w porządku:)

Co do imion to mi się marzy Marcelinka, a mojemu synkowi Antoś;) ale to się jeszcze pewnie 100 razy zmieni. Za pierwszym razem miał być Maksymilian, a jest Oliwier Maksymilian;)

Ja na zwolnienie wcale, ale pracuję w domku, więc nie ma tragedii. Pewnie pójdę tylko już przed porodem na macierzynski
 
Hej dziewczyny w życiu nie nadrobię taka produkcja. Eniola strasznie mi przykro trzymaj się mocno. Bar bra gratuluję serduszka i duża twoja dzidzia. Jeżeli chodzi o imię ta dla córeczki już mam wybrane -Alicja jak będzie chłopczyk to będę miała problem. Powiem wam że czuję się coraz gorzej. Mdłości mam non stop nic mi nie smakuje a cały czas czuję głód. Okropne uczucie. No i te wzdęcia ach szkoda gadać. Dziewczyny kiedy zamierzacie iść na zwolnienie?

Ja jestem na macierzyńskim i nie wiem co teraz
 
Eniola bardzo mi przykro :(

Dziewczyny, ale macie juz fajne duże fasolki! Ja zyje w niepewności do piątku, juz bym chciała wiedzieć czy fasolka urosla do odpowiednich rozmiarów.

Imie mam upatrzone dla chłopca-Antoś, a "wiem" ze jak wszystko będzie ok, to będzie dziewczynka :D
 
Ja po cichu myślę o drugiej dziewczynce, mąż coś przebąkuje że chłopiec by się przydał. Tylko mi żadne męskie imię się nie podoba ;)

Ja na zwolnienie się nie wybieram na razie. Wszystko zależy jak się będę czuła i jaka pogoda bedzie.
 
Bar duża fasolka już u Ciebie.

Jeśli chodzi o imiona to dla chłopca Tymon a dla dziewczynki Tosia.
Ja też po cichu liczę na kolejną dziewczynkę. Ale najważniejsze by dzidzia była zdrowa.
 
reklama
Bar Bra gratulacje pięknej fasolki!

Eniola przykro mi, lepiej teraz niż później - łatwiej się pogodzić wiem coś o tym. Trzymaj się i trzymam kciuki w przyszłości za piękna zdrową fasolkę!!

Mi też podoba się Antos, chciałabym dla męża chłopca. Dla mnie obojętnie byle zdrowe było!!!

Tak Wam zazdroszczę tych wizyt i zdjęć usg. A ja cały czas nic nie wiem. Nawet nie wiem czy wszystko w porządku. Dlaczego kaza tak długo czekać buuuu :(
 
Do góry