reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hejka .Ja zaraz smigam do lekarza .Jiz sie stresuje.Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki i ze uslysze serduszko .
 
reklama
Nam się podoba Liliana dla dziewczynki a dla chłopca na prawdę nie mam pojęcia, bo takie które nam się podobają to już są zajęte w rodzinie.
 
Witam nowe mamy :tak:

Eniola, przykro mi, co tu więcej pisać, wracaj do nas z pozytywnymi wiadomościami

Lewusek &&

Barbra gratuluje pozytywnej wizyty :tak:

Manka spokojnie, fasola na pewno nie głoduje ;-) W pierwszej ciąży przez bite 3 tygodnie nic nie mogłam jeść, nie przypominam sobie niczego co by dłużej siedziało w żołądku niż 10 minut...

Maya ojej oby córci szybko przeszło, całe szczęście że już jest na tyle duża że zaraz będzie coraz mniej skoków, budzenia się w nocy itp :tak: Chociaż moja dziś też się obudziła nie wiadomo po co i się jej nie dało uspokoić, sama nie wiedziała chyba czego chce :sorry:

Serduszko, jeśli mogę zapytać, co dolega Twojemu synkowi? Oczywiście trzymam kciuki za dobre wiadomości


Co do słodkości to chyba limit wykorzystałam na cały tydzień, wczoraj zrobiłam palmiery to cała blacha poszła, dziś wciągnęłam jagodziankę i chyba mam dosyć :sorry:

Co do wielkości dziecka to aż wczoraj przegrzebałam wyniki z poprzedniej ciąży, ale pierwsze pomiary mam dopiero z 9 tyg, więc niewiele wniosę :rofl2: Dla 9t0d mała miała 22 mm

Co do imion to ja od zawsze wiedziałam że jak trafi mi się córeczka to będzie Laura i Laurę mam :tak: Z imieniem dla chłopca w ogóle nie mogliśmy dojść do porozumienia, pewnie teraz też tak będzie. Ogólnie podoba mi się Mateusz, a P nie chce o tym słyszeć :sorry: Może Szymon, może Bartek, Może Maks, pewnie się wszystko wyklaruje. Dla dziewuszki trochę gorzej, bo tu już pomysłu nie mam, może Kornelia, może Nina, ale kurczę żadne z tych imion nie ma tego czegoś, co czułam przy Laurze :sorry: Ogólnie jak pytamy małej co będzie, chłopak czy dziewczynka to odpowiada "Tosia i Tymek" (jest taka bajka) także tego :rofl2:


Ja jutro też mam wizytę i przez to że zapisywałam się na 2 na raz to nie pamiętam na którą godzinę :zawstydzona/y: 17 coś, ale ile to nie wiem, muszę poszukać kartki z godziną :sorry: Trochę się zaczynam obawiać co będzie, bo objawów nie mam, nawet cycki mnie nie bolą, nic prócz sutków się nie powiększyło, jedyne co to cały czas jem jak koń i czasami mnie zemdli, dopóki czegoś nie zjem, i tak w kółko :sorry: No i chodzę spać z kurami, przedwczoraj o 21, wczoraj o 22 :-D Jeszcze chciałam drzemkę sobie zrobić, ale przy mojej dwulatce to awykonalne :sorry:
 
Nailie syn choruje na padaczke oraz na serduszko.... niedawno miał wszczepiany rozrusznik serca.

Lewusek trzymam kciuki :tak:
Ja też musiałabym w końcu badania zrobic... mam jeszcze 6 dni na to ale jakoś mi sie nie spieszy do igiełki hehe:-D
Co do imion to u mnie już chłopcy wybrali imię i dla dziewczynki i dla chłopca :D a że i nam sie podobaja to mamy to już za sobą :happy:
Obiad zrobiony już ... jeszcze chwila i bedziemy wychodzi do lekarza...stresuje sie ogromnie :-(
 
reklama
Serduszko trzymam kciuki za wizytę z synkiem :-)

Lewusek za Ciebie również :-)

Nerwy jakby mniejsze u mnie, ale zaraz jadę do teściów to może być różnie ;)
 
Do góry