reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Nie wiem czy wogole moderator jakis jest :/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jest. Jak wejdziesz w listę tematów to jest na dole nick moderatora.
Ja wnioskuję jeszcze za założeniem wątku: co dziś na obiad, bo czasami nie mamy pomysłu a ktoś inny ma. Ja mam ciągle problem z obiadami dla chłopaków. ja mam swoje obiady, a dla nich gotuję "normalne" jedzenie.
 
reklama
Ja z wybieraniem imion poczekam sobie jeszcze. Strasznie powsiagliwa jestem w tej ciazy.

Wydaje mi sie, ze wybierzemy kilka dla dziewczynki i kilka dla chlopca i jak sie urodzi to zdecydujemy, ktore najbardziej do niego/niej pasuje ;).

Ps: My do narodzin nie chcemy znac plci ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
WOW podziwiam ja jestem zbyt niecierpliwa już wybieram wszystko :-) i załamie sie jeśli coś będzie z maluszkiem nie tak :-( tak dlugo czekałam żeby się cieszyć tymi chwilami ...
 
Ja za pierwszym razem wykrzyczalam calemu swiatu, ze bede mama, imiona mielismy itd its tez wszystko oglaxalam wyprawke, lozeczko itd no i poronilam wiec teraz zwyczajnie sobie czekam, bo wiem, ze na nic wplywu nie mam :/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
My z imieniem czekamy aż poznamy płeć :-)

Bar Bra super wieści, maluszek juz duży :-)

Mój maluszek w 6t6d miał 8,7 mm co było idealnie zgodnie z usg.

PannaMyszka super pomysł z tymi propozycjami na obiad bo mi też teraz często brakuje weny na wymyślanie potraw
 
Współczuje :-( i boje się tego samego, zwlaszcza ze maluszek jest za maly jak na ten tydzień ciąży, ale nie moge się powstrzymać jestem w gorącej wodzie kąpana, a powiedziałam na razię narzeczonemu, mamie (ktora przekazała tacie) w byłej pracy wiedzą 3 dziewczyny i wie moja jedna koleżanka a chciałabym powiedzieć wszystkim i to juz natychmiast !!! ale się boję :zawstydzona/y:
 
Bankowo 1zjadłam he nie umiem zbytnio robić ciast ale tAk mi się szarlotki zachciało ze 1raz ją robię i już slinotoku dostaje
 
reklama
Do góry