reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna mieszkasz pewnie za granicą? Tak dużo dziewczyn pisze ze sa poza granicami PL,ze juz się gubię..
 
reklama
Czesc, ja dopiero po pracy, nog nie czuje :p
Ale Wam zazdroszcze tych informacji o fasolkach :) Ja nawet niepotwierdzona ciaza.. a pierwsze usg wypadnie mi chyba po powrocie z holiday co mnie denerwuje bo ja chce przed wylotem sie czegos dowiedziec :) Juz mam dosc tej nieswiadomosci.

Co do imion to mamy ten sam problem, dla dziewczynki mamy duzo (Milena, Maja, Malwina, Liliana, Kaja, Kalina) za to ja dla chlopca nie mam propozycji a mezus chce Leosia :)
 
Ostatnia edycja:
co do imienia to powstrzymuje się az dowiem się co będzie.. :-) a co L4 to pójdę jak lekarz uzna za stosowne chyba że będę się czuła nie za fajnie to wcześniej :-)
 
Sarna, ja też jeszcze nic nie wiem. Wizytę mam 07.08 ale pewnie nie będę miała Usg, dopiero w 13 tyg. Póki co, robiłam betę - ładnie przyrasta.
 
Hey Dziewczyny. Dopiero teraz pisze ale ostatnio nie wyrabiam z moimi dzieciaczkami.Corunia tak daje popalic ze mam serdecznie dosc cale dnie na rekach wieczorem ryk przez 3 godziny i pobudki w nocy...Chyba jakis skok przezywa, w kazdym razie ja wysiadam mam nadzieję ze minie niedlugo.Najgorzej ze mdlosci mnie mecza caly czas i najchętniej nie ruszylabym sie z lozka taka jestem zmeczona.Jeszcze w wekend synek mial imieniny a ze mamy duza rodzine to musialam szykowac impreze dla 20 osob,ale najważniejsze ze synek byl zadowolony:-)
U ginka bylam ciaze potwierdzil bilo serduszko i wszystko ok.Termin porodu na 12 marca ale to wg usg bo ja cykle mialam zawsze strasznie rozchwiane.
EDIT u mnie roznica 16 miesiecy i tez sie zastanawiam co z wozkiem bo z dotychczasowego jestem mega zadowolona i nie chce innego:-)
A co do l4 to piszesz do pracodawcy z 2 tyg wyprzedzeniem ze rezygnujesz z macierzynskiego i po tych 2 tyg idziesz na l4.podstawe masz ta sama a masz placone za zwolnienie 100% a nie 80%:-)
 
PannaMyszka zobacze przepis. Mi jak imię podoba to R nie i na odwrót.Też mam więcej dla dziewczynki i mam nadzieje że bedzie cora
 
hej
Witam nowe mamy i trzymam kciuki za kolejne wizyty...
Ja co do wózka jeszcze sie nie zastanawiam... mam czas.
Wczoraj zaczełam 8 tc i wszystkie objawy mineły jak ręka odjął... Czuje sie dobrze i mam wiecej energii... Może wahania nastrojów mi zostały :laugh2:

Sylvi ja też miałam taki brzuch ale jak wzdęcia odpuściły to mi zostało małe zaokraglenie na dole :)
Zaraz sie zbieram do neurologa z moim młodym... tylko znów całą teczke trzeba skompletowac papierów wyników badań itd... tego nie lubie bo on ma tego od groma i jeszcze wszystko ma 2-3 razy skserowane to ilościowo jest tego strasznie dużo :no: Mam tylko nadzieje że usłysze jakaś dobrą wiadomośc choc biorąc pod uwage ilośc ostatnich ataków nie licze na zbyt wiele :-(
Trzymajcie kciuki
 
Mi pierwsze usg tutaj wypadnie w polowie pazdziernika... ale ja nie naleze do cierpliwych i lece zaraz do Polski na usg:) nie potrafilabym zyc w niepewnosci az tyle tygodni..
co do imion to jeszcze nie myslelismy na powaznie.. w pierwszej ciazy miala byc dziewczynka, wiec wybralismy Lenka. Urodzil sie Synus i dwa tyg nie potrafilismy znalezc imienia dla chlopca;) teraz mamy zamiar wybrac i dla chlopca i dla dziewczynki. Bez wzgledu na to, jaka plec pokaze usg:)
 
reklama
Do góry